دانشگاه ایالتی تلاوی یاکوب گوگباشویلی Telavi Iakob Gogebashvili State University

دانشگاه دولتی Telavi Iakob Gogebaşvili – موسسه آموزش عالی دولتی در گرجستان – دانشگاه دولتی تلاوی یاکوب گوگباشویلی در سال 1940 تاسیس شد. بسیاری از رتبه بندی های مستقل ، دانشگاه ایالتی تلاوی یاکوب گوگباشویلی را در 20 دانشگاه برتر جورجیا قرار می دهند.

روند درخواست و هزینه شهریه. دانشجویان برای ثبت نام در دانشگاه باید در امتحانات موفق شوند. سال تحصیلی مانند بسیاری دیگر از موسسات آموزشی گرجستان به ترم تقسیم می شود. تحصیل در لیسانس در دانشگاه ایالتی Telavi Iakob Gogebaşvili بسیار ارزان است – فقط 2500 دلار در سال. دانشگاه ایالتی Telavi Iakob Gogebashvili در زمان اخذ مدرک کارشناسی ارشد – 2500 دلار در سال تحصیل ، گزینه گران قیمت محسوب می شود.

2000 دانشجو در دانشگاه دولتی Telavi Iakob Gogebashvili حضور دارند که آن را در گروه بندی دانشگاه های کوچک قرار می دهد. 299 متخصص در این دانشگاه استخدام می شوند. این دانشگاه شرکای بین المللی دارد که به دانشجویانش امکان می دهد در برنامه های تبادل شرکت کنند.

زیرساخت دانشگاه دولتی Telavi Iakob Gogebaşvili. این دانشگاه کتابخانه خاص خود را دارد. همچنین این دانشگاه محل اقامت به صورت خوابگاه را فراهم می کند.

برای ترتیب پذیرش خود به منظور تحصیل در گرجستان و این دانشگاه با کارشناسان خبره مجموعه ستاره سان گرجستان تماس حاصل فرمایید.

چرا باید از خدمات موسسه ستاره سان گرجستان استفاده کنید

ارتباط داده ها اطلاعات منسوخ و بی ربط زیادی در اینترنت وجود دارد که متقاضیان در روند پذیرش اشتباهات مهمی مرتکب می شوند. به عنوان مثال ، امتناع از ثبت نام ممکن است به دلیل ارائه درخواست پس از یک مهلت تعیین شده ، عدم پذیرش شهروندان خارجی ، مجموعه ای از مدارک ناقص ، فرم ثبت نام به اشتباه تکمیل شده یا انگیزه نامه ضعیف باشد. مشتریان ما چنین مشکلی ندارند – با کمک ما ، آنها به طور منظم وارد موسسات آموزشی در سراسر جهان می شوند ، زیرا ما فقط از اطلاعات به روز استفاده می کنیم ، با دانشگاه ها در ارتباط هستیم و مراحل پذیرش را از داخل می دانیم.

شانس بالا برای ثبت نام. هنگام اقدام به دانشگاه های برتر خارج از کشور ، شما با استعدادترین متقاضیان کشورهای مختلف رقابت می کنید. طبق آمار ، کمتر از 10٪ متقاضیان در برابر رقابت مقاومت می کنند. موفقیت آنها مبتنی بر بسته ای از اسناد تقاضانامه است که براساس آن کمیته پذیرش ثبت نام یا دعوت به مصاحبه را در نظر می گیرد. ما می دانیم که بسته موفقیت آمیز اسناد چگونه به نظر می رسد ، بنابراین مشتریان ما شانس بیشتری برای پذیرش دارند. همه متخصصان موسسه ستاره سان گرجستان بیش از 100 ثبت نام موفق در دانشگاه های بین المللی دارند.

ما در وقت شما صرفه جویی می کنیم موسسه ستاره سان گرجستان نماینده رسمی بسیاری از موسسات آموزشی خارج از کشور است. ما همچنین از روش های قابل اعتماد و اثبات شده برای جستجوی برنامه های دانشگاهی و همچنین استفاده از استراتژی های پذیرش موفقیت آمیز استفاده می کنیم ، بنابراین مشتریان ما وقت خود را برای جستجو برای بازیابی اطلاعات تلف نمی کنند و از برداشتن اقدامات غیر ضروری جلوگیری می کنند. در حالی که ما درگیر پذیرش شما هستیم ، شما می توانید بر آماده شدن برای امتحانات و بهبود مهارت خود در زبان خارجی متمرکز شوید.

همچنین بخوانید: آکادمی دریایی باتومی