بهترین دانشگاه های گرجستان برای تحصیل در رشته مهندسی مکانیک

 مهندسی مکانیک در گرجستان

مهندسی مکانیک یکی از محبوب ترین رشته های فنی است و گرجستان یکی از محبوب ترین کشور ها برای تحصیل  دانشجویان در این گرایش مهندسی است. 1390  مورد از 47222 مدارک مهندسی مکانیک که سال گذشته اعطا شده توسط دانشکده های کشورگرجستان اعطا شده است. با وجود گزینه های بسیار زیاد ، یافتن تناسب مناسب می تواند یک چالش باشد. رتبه بندی بهترین کالج های مهندسی مکانیک امسال در جورجیا ، 3 دانشکده و دانشگاه را که لیسانس مهندسی مکانیک ارائه می دهند ، مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. ما بیش از 20 عامل را برای تعیین 15٪ کالج برتر دانشجویان مهندسی مکانیک در جورجیا بررسی می کنیم.

دانشگاه های گرجستان برای تحصیل در رشته مهندسی مکانیک

مدرک مهندسی در گرجستان

به طور کلی ، 14 دانشگاه در گرجستان با مدرک مهندسی معتبر ABET وجود دارد. بین 14 دانشگاه ، بیش از 40 برنامه مهندسی وجود دارد.

گرجستان دارای سه برنامه اصلی مهندسی در ایالت در دانشگاه های سنتی و محوطه دانشگاه است. برای افرادی که در مناطق روستایی هستند ، یا بزرگسالانی که به دنبال برنامه های آنلاین هستند ، همچنین تعدادی از مدارک مهندسی آنلاین برای ساکنان گرجستان در مدارس اطراف و سراسر کشور وجود دارد. گرجستان به خاطر مهارت های مهندسی و فنی خود مشهور است و گزینه های یادگیری آن نشان دهنده آن است.

انتخاب دانشکده عالی مهندسی مکانیک

برنامه ME که انتخاب می کنید می تواند تأثیر زیادی در آینده تحصیلی و شغلی شما داشته باشد. این بخش برخی از عواملی را که در رتبه بندی خود قرار داده ایم و میزان آنها بسته به نوع مدرسه ای که انتخاب می کنید ، بررسی می کند. هنگام انتخاب مدرسه توصیه می کنیم برخی از عوامل زیر را در نظر بگیرید:

یک مدرسه عالی عالی

مدرسه ای که در آموزش برای یک رشته خاص سرآمد است ، باید در کل یک مدرسه عالی باشد. برای قرار گرفتن در این لیست ، یک مدرسه باید در رتبه بندی کلی بهترین کالج ها رتبه خوبی داشته باشد. این رتبه بندی عواملی مانند نرخ فارغ التحصیلی ، درآمد کلی فارغ التحصیلان و سایر منابع آموزشی را برای شناسایی کالج ها و دانشگاه های عالی در نظر گرفته است.

بالاتر از متوسط ​​درآمد بعد از فارغ التحصیلی

فارغ التحصیلان مهندسی مکانیک از مدارس این لیست پس از دانشگاه درآمد بیشتری نسبت به مدارس دیگر دارند. فارغ التحصیلان اخیر مهندسی مکانیک از کالج های گرجستان با مدرک لیسانس در سال های 2017-2018 به طور متوسط ​​63،700 دلار درآمد کسب کردند.

عوامل دیگری که ما در نظر می گیریم

علاوه بر موارد ذکر شده ، برخی از عوامل زیر را نیز باید در نظر بگیرید:

  • تمرکز اصلی – یک مدرسه چقدر روی دانشجویان مهندسی مکانیک در مقایسه با سایر رشته ها تمرکز دارد.
  • محبوبیت عمده – چه تعداد دانشجوی مهندسی مکانیک دیگر این دانشکده را انتخاب می کنند.
  • اعتباربخشی – این که آیا یک مدرسه دارای اعتبار منطقه ای است و یا یک سازمان معتبر مربوط به مهندسی مکانیک شناخته شده است.

در ادامه ما جزئیات بیشتری را در مورد نحوه در نظر گرفتن این عوامل برای شناسایی بهترین دانشگاه های دانشجویان مهندسی مکانیک در گرجستان ارائه می دهیم.

  پردیس اصلی موسسه فناوری جورجیا

انستیتوی فناوری جورجیا – پردیس اصلی یکی از بهترین مدارس مهندسی مکانیک در ایالات متحده است. Georgia Tech یک مدرسه دولتی نسبتاً بزرگ است که در شهر آتلانتا واقع شده است.

دانشجویان دوره مهندسی مکانیک در انستیتوی فناوری جورجیا ( پردیس اصلی), هنگام ورود به نیروی کار ، 4900 دلار بالاتر از فارغ التحصیلان کالج استاندارد با همان مدرک دریافت می کنند.

پردیس اصلی موسسه فناوری جورجیا یکی از بهترین مدارس کشورگرجستان برای تحصیل در گرجستان و رشته مهندسی مکانیک است.این دانشگاه تحقیقاتی عمومی یک کلاس درس معلوماتی را اجرا می کند که به دانشجویان اجازه داده می شود نگاهی اجمالی از سخنرانی ها داشته باشند و زمان کلاس خود را به حل مسائل و برگزاری یک جلسه ارتباط مستقیم با مدرسان اختصاص دهند.

برای کسانی که به چیزی غیر متعارف تر علاقه مند هستنداین دانشگاه بهترین گزینه است ، Georgia Tech همچنین دارای 2 سطح مختلف درجه بالاتر در مهندسی مکانیک است که محبوب ترین آنها مدرک کارشناسی ارشد است. پس از فارغ التحصیلی ، دانشجویان مهندسی مکانیک معمولاً $ 68,600 در شروع شغل خود درآمد کسب می کنند .

دانشگاه جنوبی جورجیا

این موسسه در ایالت های استبزورو ، جورجیا واقع شده است و یک دانشگاه دولتی با میانگین 1 درجه مدرک مهندسی مکانیک است. با ثبت نام 19,502 دانشجو در مقطع کارشناسی ، میزان قبولی دانشکده که 68٪ است ، آشکار ساخت که این یک رقابت رقابتی است که برای این مدرسه اعمال می شود.

با این حال ، شما نباید فقط به عقب برگردید زیرا پذیرش تا حدی رقابتی است زیرا نرخ قبولی جورجیا جنوبی 68٪ است. رشته های محبوب شامل مهندسی ، هنرهای آزاد و علوم انسانی ، پرستاری و زیست شناسی است.

دانشجویان مهندسی مکانیک پس از فارغ التحصیلی از این مدرسه ، در شروع کار مهندسی خود به طور متوسط ​​33,700 دلار درآمد کسب می کنند.

دانشگاه ایالتی کنزاو

دانشگاه ایالتی کنزاوو با ارائه رشته های روانشناسی ، هنرهای لیبرال ، مهندسی مکانیک و ارتباطات ، یک دانشگاه دولتی متوسط ​​است. این یک موسسه بزرگ با ثبت نام 24,150،58 دانشجوی کارشناسی ارشد است. پذیرش نسبتاً رقابتی است زیرا میزان پذیرش ایالت کنزاو XNUMX٪.

در حقیقت ، این مدرسه دومین کالج مهندسی جورجیا است. به همین دلیل ، ارائه 20 مدرک مهندسی کارشناسی و کارشناسی ارشد و مدارک فنی مهندسی.

میزان اشتغال برای فارغ التحصیلان آنها بسیار بالا (96٪) است. از این رو ، شما شانس اشتغال در رشته مهندسی مکانیک را دارید.

فارغ التحصیلان 206 فارغ التحصیل رشته در رشته مهندسی مکانیک ، فارغ التحصیلان ایالت کنزاوو 33,000،XNUMX دلار حقوق شروع می کنند .

دانشگاه مرسر

این دانشکده مهندسی دانش آموزان را برای دیدار با خواستهای روزافزون عصر جدید آماده می کند. در اصل ، آنها فرصت هایی را برای تجربه کار عملی ، مطالعه بین المللی و خدمات جامعه ارائه می دهند.

دانشگاه مرسر جورجیا این امکان را برای فارغ التحصیلان خود فراهم می کند تا مشکلات فنی را برطرف کنند و بر چالش هایی که احتمال دارد به موقع روی دهند ، غلبه کنند.