ساعات کاری : 9:00 - 18:00

دانشگاه گرجستان

دانشگاه گرجستان (University of Georgia) که برای تحصیل در گرجستان مشغول به فعالیت است یک دانشگاه خصوصی است که در سال 2004 میلادی در شهر تفلیس پایتخت گرجستان تاسیس شده است . این دانشگاه یکی از بزرگترین دانشگاه های خصوصی در کشور گرجستان است که بیش از 6000 هزار دانشجوی داخلی و خارجی دارد . دانشگاه گرجستان برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری را به زبان های گرجی و انگلیسی برای دوستداران تحصیل در گرجستان ارائه می نماید .

دانشگاه گرجستان (University of Georgia)

معرفی دانشگاه گرجستان

دانشگاه گرجستان

دانشگاه گرجستان (University of Georgia) که برای تحصیل در گرجستان مشغول به فعالیت است یک دانشگاه خصوصی است که در سال 2004 میلادی در شهر تفلیس پایتخت گرجستان تاسیس شده است . این دانشگاه یکی از بزرگترین دانشگاه های خصوصی در کشور گرجستان است که بیش از 6000 هزار دانشجوی داخلی و خارجی دارد . دانشگاه گرجستان برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری را به زبان های گرجی و انگلیسی برای دوستداران تحصیل در گرجستان ارائه می نماید .

این دانشگاه با فرایند آموزشی و زیرساخت های مدرن آمیخته شده و باعث می گردد که دانشجویان آموزش های با کیفیت و دوره های عملی مفیدی را پشت سر بگذراند . به همین دلیل دانشگاه در رده های بالای موسسات آموزشی ملی ، منطقه ای و جهانی قرار دارد و به خوبی شناخته شده است . بنابراین فارغ التحصیلان دانشگاه گرجستان (University of Georgia) همیشه از چشم انداز خوبی برای اشتغال بهره مند هستند .

دانشگاه گرجستان (University of Georgia)برای تحصیل در گرجستان با ارائه مجموعه های متنوعی از آموزش ، تحریک خلاقیت ، آزمایشگاه ها ، سالن های مطالعه ، سمینار های علمی و … یک مکان ایده آل را برای پیشرفت دانش در حوزه های مختلف ایجاد کرده است . پرسنل آموزشی این دانشگاه متشکل از متخصصان بسیار ماهر ، با تجربه و خلاق هستند که از جدید ترین متد های آموزش و تمرین برای دانشجویان استفاده می کنند . این امر به ارتقاء سطح علمی دانشجویان که متخصصان آینده کشور هستند کمک خواهد کرد .

دانشگاه گرجستان تفلیس تحصیل در گرجستان مفتخر به جامعه متنوع خود با آگاهی متقابل فرهنگی است. محیط چند فرهنگی آن ، افراد باهوش و تحصیل کرده ای را با ارزشهای انسانی شکل می دهد که قادر به رفع چالش های مدرن هستند . هدف این دانشگاه ترغیب پیشرفت شخصی هر دانشجو و شکل دادن وی به عنوان یک فارغ التحصیل حرفه ای و کاملاً واجد شرایط برای ورود به عرصه های مختلف است .

از سال 2005 تا 2007 دانشگاه توسعه و پیشرفت چشمگیری داشت . برنامه های کارشناسی ارشد در این سال ها به برنامه های کارشناسی اضافه شد. در سال 2007 ، دانشگاه اولین دانشجویان دوره دکترا را ثبت نام کرد . در سال 2010 ، برای اولین بار در دوره پس از اتحاد جماهیر شوروی ، آژانس ایالات متحده OPIC (شرکت سرمایه گذاری خصوصی خارج از کشور) برای توسعه زیرساخت های دانشگاه چند میلیون دلار سرمایه گذاری کردبا توجه به اینکه دانشگاه گرجستان عضو فرایند بولونیا است ، در سراسر جهان شناخته می شود . برنامه های زبان انگلیسی این دانشگاه توسط ساختارهای رسمی کشورهای مختلف و همچنین سازمان های بین المللی شناخته می شود.

برخی رشته هایی که در مقطع لیسانس برای دانشجویان بین المللی در دسترس است عبارت است از فلسفه ، مهندسی برق ، مهندسی کامپیوتر ، بازاریابی ، بانکداری ، حسابداری ، مدیریت ، پرستاری ،داروسازی ، پزشکی و … . همچنین در مقطع کارشناسی ارشد رشته هایی چون حقوق تجارت بین المللی ، مدیریت بازرگانی ، دندانپزشکی و … برای دانشجویان خارجی و بین المللی ارائه می گردد .

 

نکاتی در مورد دانشگاه گرجستان :

در سال 2017 نیز این دانشگاه اعتبارنامه بین المللی شورای پزشکی هند (MCI) را دریافت کرد .

دانشگاه گرجستان (University of Georgia) از سال 2016 عضو مؤسسه Ceeman (انجمن بین المللی توسعه مدیریت در جوامع پویا) است و با آن در اعتبارنامه بین المللی مدرسه تجاری ، اقتصادی و مدیریت همکاری می کند .

دانشکده حقوق این دانشگاه از سال 2016 عضو انجمن بین المللی دانشکده های حقوق است.

این دانشگاه با دانشگاه های پیشرو اروپا و آمریکا همکاری می کند و برنامه های تبادل در دانشگاه های مختلف اروپا را برای دانشجویان به مدت یک ترم یا یک سال ارائه می دهد.

خدمات شغلی دانشگاه گرجستان :

دفتر خدمات شغلی دانشگاه گرجستان بطور منظم برای بهبود مهارت های لازم برای پیشرفت شغلی ، به دانشجویان آموزش می دهد . به منظور ارتقاء اشتغال دانشجویی ، نمایشگاه های شغلی در دانشگاه چندین بار در سال برگزار می شود که شرکت های پیشرو و نمایندگان بخش دولتی در آن شرکت می کنند .

زندگی دانشجوی در دانشگاه گرجستان :

دانشگاه گرجستان یک رویکرد نوآورانهرا برای زندگی دانشجویی ارائه می دهد که به موجب آن دانشجویان تشویق می شوند که برای دریافت بودجه برای پروژه های خلاقانه ( که انواع فعالیت های ماجراجویانه و تفکر برانگیز را در برمی گیرد ) پیرامون یک منافع مشترک متحد شوند. زندگی دانشجویی در دانشگاه گرجستان سازمان یافته ، هیجان انگیز و به یاد ماندنی است .

تحقیقات و دستاوردهای دانشگاهی دانشگاه گرجستان :

دانشگاه گرجستان تحصیل در گرجستان ، دارای انستیتوی علمی و گروه توسعه مدیریت و مدیریت پروژه های پرسنل دانشگاهی است که به توسعه علمی دانشگاه و کارکنان دانشگاهی اختصاص دارد. در سال 2017 میلادی یکی از دانشمندان دانشگاه گرجستان به عنوان بهترین دانشمند جوان از دیدگاه بنیاد علمی Shota Rustaveli انتخاب شد .

مرکز نوآوری دانشگاه گرجستان به دانشجویان فرصت بی نظیری را ارائه می دهد تا با ایده های جالب تجاری آشنا شده و از آنها در تحقق این ایده ها پشتیبانی کنند. دانشگاه گرجستان یک صندوق سرمایه گذاری را برای تأمین اعتبار این شرکت های نوپا تاسیس کرده است .

همچنین مرکز استارتاپ دانشگاه گرجستان نیز با انواع اسپانسر های ملی و بین المللی برای تبلیغات و پشتیبانی از پروژه های مختلف همکاری می کند . مرکز استارتاپ دانشگاه گرجستان همچنین شامل مرکز انتقال فناوری است که برای تجاری سازی ایده های نوآورانه محلی کمک می کند .

 

دانشکده های دانشگاه گرجستان به شرح زیر هستند :

دانشکده هنر و علوم انسانی

دانشکده حقوق

دانشکده علوم اجتماعی

دانشکده انفورماتیک ، مهندسی و ریاضیات

دانشکده علوم بهداشت و سلامت

دانشکده تجارت ، اقتصاد و مدیریت

دانشکده هنر و علوم انسانی

 

دانشکده هنر و علوم انسانی دانشگاه گرجستان :

در سال 2005 تاسیس شد و در رشته های تحصیلی خود به عنوان یک رهبر شناخته شده است. این دانشکده از سه بخش تشکیل شده است:

گروه فلسفه و زبان های اروپایی

گروه تاریخ و مطالعات آسیا

گروه باستان شناسی ، مردم شناسی و هنر

این مدرسه دوره های گواهینامه به زبان های مختلف و دوره های آمادگی برای آزمون های ورودی ملی و کنکور سراسری کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. این مدرسه کنفرانس های علمی ملی و بین المللی را برگزار می کند و به طور فعال در کارهای تحقیقاتی علمی شرکت می کند.

برنامه های این دانشکده برای مقطع کارشناسی عبارت است از باستان شناسی ، مطالعات شرقی ، فلسفه انگلیسی ، تاریخ ، فلسفه گرجی ، هنر ، معماری و طراحی ، معماری و طراحی.

برنامه های این دانشکده برای مقطع کارشناسی ارشد نیز عبارت است از فلسفه انگلیسی ، مردم شناسی فرهنگی و اجتماعی ، تاریخ گرجستان ،

مقطع دکتری نیز با رشته های تاریخ ، مردم شناسی فرهنگی و اجتماعی و فلسفه همراه است

 

دانشکده حقوق دانشگاه گرجستان :

دانشکده حقوق گرجستان که در سال 2005 تاسیس شد ، برنامه های معتبر کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری را ارائه می دهد. تیم آموزشی دانشکده حقوق ، تیمی از متخصصان و مدرسان موفق است. آنها با انگیزه و آماده هستند تا دانش و تجربه عملی و دانشگاهی خود را برای رسیدن به موفقیت به اشتراک بگذارند . از سپتامبر سال 2016 ، دانشکده حقوق برنامه حقوق بین الملل تجارت (IBL) را اجرا کرد ، که اولین بار در نوع خود در کشور گرجستان است .

دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه گرجستان :

دانشکده علوم اجتماعی در سال 2004 تأسیس شده است. هدف از تاسیس آن تجزیه و تحلیل و درک علوم اجتماعی است. تمام موضوعات ارائه شده همراه با جدیدترین مواد صوتی و تصویری و تجهیزات فنی است. مرکز رسانه و استودیو تلویزیون به دانشجویان کمک می کند تا دانش را به صورت عملی به کار گیرند . این سخنرانی ها توسط دانشمندان سیاسی واجد شرایط ، روزنامه نگاران ، دیپلمات ها ، روانشناسان و نمایندگان صالح حوزه های مختلف برگزار می شود . برنامه های ارائه شده در این دانشکده در مقطع عبارتند از علوم سیاسی ، روزنامه نگاری ، روابط بین المللی ، روابط بین المللی ، روابط عمومی ، روانشناسی . در مقطع کارشناسی ارشد نیز رشته های روابط بین المللی ، روابط عمومی و تبلیغات ارائه می شوند . برای مقطع دکتری نیز رشته های علوم سیاسی و ارتباطات همگانی قابل دسترس است .

دانشکده فناوریهای اطلاعاتی دانشگاه گرجستان :

دانشکده فناوری های اطلاعاتی ، مهندسی و ریاضیات با هدف آموزش متخصصان ماهر در زمینه فناوری های اطلاعاتی و رایانه ای ، مهندسی الکترونیک و رایانه و علوم دقیق و طبیعی تاسیس شده است .برنامه های آموزشی بر اساس تجزیه و تحلیل برنامه های مشابه در دانشگاه های معتبر خارجی تهیه می شود . این دانشکده دارای آزمایشگاه های مدرن و مجهز از جمله آزمایشگاه های رایانه ای ، آزمایشگاه های مهندسی Cisco Net Labs و آزمایشگاههای مهندسی است.

برنامه های کارشناسی : مهندسی برق و کامپیوتر ، فن آوری های اطلاعاتی ، ریاضیات ،

برنامه های کارشناسی ارشد : فن آوری های اطلاعاتی ، علوم کاربردی ،

برنامه های دکتری : فن آوری های رایانه ای ، علوم دقیق ، طبیعی و رایانه ای .

 

دانشکده علوم بهداشت و سلامت دانشگاه گرجستان :

دانشکده علوم بهداشت و بهداشت عمومی در سال 2005 تاسیس شد . برنامه های آموزشی با مشارکت کارشناسان بهداشت و درمان گرجستان ارائه می شود. دانشکده علوم بهداشتی و بهداشت عمومی فرصتی را برای ارائه فرایند تدریس و تحقیق با استفاده از روشهای نوآورانه و طیف گسترده ای از گزینه های کاربردی طب مدرن به عمل می آورد. این مدرسه عضو انجمن بهداشت عمومی اروپا (EUPHA) است .همچنین این دانشکده این عضو انجمن برنامه های دانشگاهی آمریکا در مدیریت بهداشت (AUPHA) است .

برنامه های کارشناسی : مراقبت های بهداشتی ، پرستار ، داروسازی

کارشناسی ارشد : مراقبت های بهداشتی ، مدیریت داروسازی ، داروسازی

دکتری : سلامت عمومی

تک چرخه : دندانپزشکی به زبان انگلیسی ، پزشکی

 

دانشکده اقتصاد ، تجارت و مدیریت دانشگاه گرجستان :

دانشکده اقتصاد ، تجارت و مدیریت در سال 2004 تاسیس شد و به یکی از محبوب ترین و پیشروترین مراکز در زمینه تجارت و مدیریت دولتی در گرجستان تبدیل شده است . هدف این دانشکده توسعه مهارت های اساسی در دنیای تجارت مدرن است که عبارتند از هنر مذاکره ، برقراری پیوند ، توسعه برنامه های تجاری ، بازاریابی و تصمیم گیری اقتصادی موثر. مهارتهای به دست آمده دانش آموزان را قادر می سازد تا به اهداف حرفه ای خود برسند.

کارشناسی : مدیریت بازرگانی (بازاریابی و بانکی ، حسابداری و حسابرسی ، مدیریت) ، گردشگری ، اقتصاد ، مدیریت عمومی

کارشناسی ارشد : مدیریت کسب و کار ، مدیریت عمومی

دکتری : مدیریت کسب و کار

اشتراک گذاری این پروژه: