ساعات کاری : 9:00 - 18:00

دانشگاه علوم پزشکی تفلیس

بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان ایرانی رویای تحصیلات عالیه در خارج از کشور را در سر می پرورانند . دانش آموزان برای مقطح تحصیلی لیسانس و رشته های گروه پزشکی و دانشجویان نیز برای بالابردن مقطع تحصیلی خود به دکتری یا کارشناسی ارشد . کشور های بسیاری هر ساله میزبان دانشجویان جوان و مستعد ایرانی هستند . تقریبا در تمامی نقاط دنیا می توان حضور دانشجویان ایرانی را مشاهده کرد اقصی نقاط قاره کهن و پهناور آسیا گرفته تا اروپای شرقی و غربی و قاره آمریکا و استرالیا . کشور های بسیار زیادی در آسیا اروپا وجود دارند که میزبان دانشجویان عزیز ایرانی هستند . کره ، ژاپن ، ارمنستان ، هند ، عمان ، امارات ، چین ، مالزی ، پرتقال ، آلمان ، ایتالیا ، بلاروس ، روسیه ، هلند ، نروژ ، فرانسه ، انگلیس و …کشور هایی هستند که هدف مهاجرت تحصیلی دانشجویان عزیز کشورمان هستند .کشور گرجستان که هم از لحاظ فرهنگی و هم از لحاظ جغرافیایی در تقاطع بین آسیا و اروپا قرار دارد در سالیان اخیر مقصد جدید ایرانیان برای تحصیل در خارج از کشور بوده است . تحصیل در گرجستان در تمامی مقاطع تحصیلی امکان پذیر است . کشور گرجستان به دلایل مختلفی برای علاقمندان تحصیل در خارج از کشور گزینه مناسبی است . از جمله این موارد می توان به عدم نیاز به ویزا برای ورود به گرجستان ، کم بودن هزینه زندگی و نزدیکی به کشور عزیزمان ایران را نام برد . تحصیل در گرجستان مانند هر کشور دیگری در دانشگاه های دولتی و خصوصی امکان پذیر است . دانشگاه هایی مانند دانشگاه گرجستان ، دانشگاه علوم پزشکی تفلیس ، دانشگاه شوتا روستاولی باتومی ، دانشگاه دریای سیاه ، دانشگاه ایلیا ، دانشگاه ایوان جاواخیشویلی تفلیس ، دانشگاه قفقاز و … از جمله دانشگاه های کشور گرجستان هستند . در این مطلب قصد داریم برای تحصیل در گرجستان دانشگاه قفقاز را که یک دانشگاه خصوصی ( غیر انتفاعی ) در شهر تفلیس پایتخت گرجستان است برای دوستداران تحصیل در گرجستان معرفی کنیم . در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

دانشگاه قفقاز

معرفی دانشگاه قفقاز

دانشگاه قفقاز

دانشگاه قفقاز (caucasus university) یک موسسه آموزش عالی برای دانشجویانی است که خواهان تحصیلات عالیه در کشور گرجستان هستند . در این دانشگاه برنامه های درسی با مشارکت اساتید بین المللی گرجستانی و خارجی ارائه می گردد .. دانشگاه قفقاز یک دانشگاه خصوصی در تفلیس ، پایتخت کشور گرجستان است . این دانشگاه در سال 2004 با همکاری مدرسه بازرگانی تفلیس که در سال 1998 میلادی تاسیس شده بود افتتاح گشت . دانشگاه قفقاز هم اکنون یکی از برجسته ترین موسسات آموزش عالی در گرجستان و منطقه قفقاز جنوبی است .

دانشگاه قفقاز تفلیس (caucasus university)

در این دانشگاه گرجستانی از روش های تدریس به روز استفاده می گردد . دوره های آموزشی و دروس در این دانشگاه توسط مدرسین دارای مجوز بین المللی ارائه می شود که از آمادگی بسیار بالایی در حیطه خود برخوردار هستند .

دانشگاه قفقاز برای تحصیل در گرجستان از گروه های مختلفی شامل تجارت ، حقوق ، رسانه ، فناوری ، علوم انسانی و اجتماعی ، گردشگری ، پزشکی و بهداشت و درمان ، سینما ، اقتصاد و … تشکیل شده است . این دانشگاه بر اساس مجوز اعطا شده از مبادی مربوطه در کشور گرجستان مجاز به صدور مدارک لیسانس ، فوق لیسانس و دکتری است .

 

دانشکده های دانشگاه قفقاز :

دانشگاه قفقاز در حال حاضر از هشت دانشکده تشکیل شده است . دانشکده های دانشگاه قفقاز به شرج زیر است :

دانشکده تجارت دانشگاه قفقاز تفلیس .

دانشکده حقوق دانشگاه قفقاز تفلیس .

دانشکده رسانه دانشگاه قفقاز تفلیس .

دانشکده فناوری دانشگاه قفقاز تفلیس .

دانشکده علوم سیاسی دانشگاه قفقاز تفلیس .

دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه قفقاز تفلیس .

دانشکده گردشگری و دانشکده بهداشت دانشگاه قفقاز تفلیس .

رشته های ارائه شده در مقطع کارشناسی دانشگاه قفقاز تفلیس :

مدیریت کسب و کار ، قانون ، روابط عمومی ، رزونامه نگاری ، فناوری اطلاعات ، مهندسی الکترونیک و رایانه ، معماری ، مدیریت عمومی ، روابط بین المللی ، روانشناسی ، جامعه شناسی ، مطالعات اروپایی ، فلسفه انگلیسی ، تاریخ ، فلسفه گرجستان ، گردشگری مدیریت بهداشت و درمان ، اقتصاد

برنامه های ارائه شده در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه قفقاز تفلیس :

MBA ، ارتباط استراتژیک (روابط عمومی) ، مدیریت فن آوری اطلاعات ، روابط بین الملل ، مدیریت عمومی ، روانشناسی بالینی ، مدیریت بهداشت و درمان ، بهداشت و درمان عمومی ، اقتصاد

برنامه های PHD دانشگاه قفقاز تفلیس :

مدیریت ، قانون ، روابط بین المللی ، اقتصاد .

روابط بین المللی دانشگاه قفقاز :

دانشگاه قفقاز با بسیاری از دانشگاه های برتر اروپا ، آمریکا و آسیا روابط خوبی برقرار کرده است . از این رو دانشجویان می توانند در برنامه های تبادل دو طرفه شرکت کنند . بدین صورت که دانشجویان قسمتی از مدت تحصیل خود را در کشوری ثانویه ادامه میدهند . همچنین دانشگاه قفقاز با دانشگاه های بسیاری از از سراتاسر دانیا همکاری دارد . تعدادی از این دانشگاه ها را در لیست زیر مشاهده می فرمایید :

دانشگاه علمی کاربردی اتریش ، دانشگاه غربی سیدنی استرالیا ، دانشگاه خزر آذربایجان ، دانشگاه ADA آذربایجان ، دانشگاه دولتی نفت و صنعت جمهوری آذربایجان ، دانشگاه بین المللی دافودیل بنگلادش ، دانشگاه توزلا و دانشگاه بین المللی تراونیک بوسنی و هرزگوین ، دانشکده تجارت بین المللی و دانشگاه IESB برزیل ، دانشگاه مدیریت وارنا در بلغارستان ،دانشکده کالدونیای جدید پرنس جورج کانادا ، دانشگاه بین المللی سیاس و دانشگاه سنت جوزف ،دانشگاه علوم انسانی ، علوم و فناوری هونان (HUHST) ، دانشگاه گردشگری سیچوان همگی از کشور چین ، دانشگاه کامبوج ، دانمارک ، دانشکده بازرگانی استونی ، دانشگاه صنعتی تالین، دانشگاه علمی کاربردی كاجان فنلاند ، دانشکده بازرگانی EKLYA ، دانشکده تجارت پاریس ، دانشکده تجارت گرنوبل (GGSB) ، مدرسه بین المللی تجارت IDRAC ، دانشکده مدیریت کلرمونت ، دانشگاه کاتولیک لیل انستیتوی تجارت و فناوری Hybria ، دانشکده بازرگانی رن همگی در کشور فرانسه ، دانشکده مدیریت ارشد لایپزیگ ، دانشگاه Saarland ، سازمان حقوق عمومی اروپا (EPLO) ، دانشگاه کرووینوس بوداپست ، دانشگاه علمی کاربردی Kodolanyi Janos ، دانشگاه متروپولیتن بوداپست در مجارستان ، دانشگاه گاجا مادا و سوربایا در اندونزی ، موسسه فناوری و علوم و دانشکده تجارت هندوستان ، دانشگاه ترامو دانشگاه سیه نا در ایتالیا ، دانشگاه اقتصاد هیروشیما ، دانشگاه اقتصاد قرقیزستان و دانشگاه آمریکایی آسیای مرکزی (AUCA) در قرقیزستان ، دانشگاه مدیریت آلماتی ، دانشگاه اقتصادی ، دارایی و تجارت بین المللی قزاقستان ، دانشکده بین المللی اقتصاد و مدیریت بازرگانی ریگا (RISEBA) ، دانشگاه فنی ریگا ، دانشگاه TURIBA ، کالج دانشگاه LBK در لتونی ، دانشگاه CETYS در مکزیک ، دانشگاه گوادالاخارا در مکزیک ، دانشگاه علوم کاربردی Hanze در هلند ، دانشگاه ESAN در پرو ، دانشکده اقتصاد ورشو ، دانشگاه کوزمینسکی ، دانشگاه ورشو ، دانشگاه لودز ، دانشگاه اقتصادی کراکو در لهستان ، دانشگاه ملی مطالعات سیاسی و مدیریت عمومی رومانی ، انستیتوی علوم و فناوری پیشرفته کره ، دانشگاه صنعتی دوربان در آفریقای جنوبی ، دانشگاه کارلوس سوم ، دانشگاه آلکالا در اسپانیا ، دانشگاه بین المللی آفریقا ، در خارطوم سودان ، دانشگاه مینگ چوان تایوان ، دانشگاه سیام در تایلند ، دانشگاه اقتصادی ازمیر ، دانشگاه آراسیا دانشگاه مدیریت ایالتی دونتسک در اوکراین ، دانشگاه بانکداری بانک ملی اوکراین ، دانشگاه عجمان در امارات ، دانشگاه آمریکای شمالی ، دانشگاه ایالتی ساوانا ، دانشگاه نورویچ دانشگاه باپتیست کالیفرنیا ، دانشگاه نیوجرسی سیتی ، کالج چارلستون ، دانشگاه کالیفرنیا برکلی و … .

همچنین بخوانید:

دانشگاه فیلم و تئاتر تفلیس

 

اشتراک گذاری این پروژه: