ساعات کاری : 9:00 - 18:00

دانشگاه علوم انسانی تفلیس

تحصیل در گرجستان را در دانشگاه های خصوصی این کشور نیز می توانید ادامه دهید . دانشگاه بعدی که در سلسله مطالب معرفی دانشگاه های کشور گرجستان برای دوستداران تحصیل در گرجستان معرفی خواهیم کرد دانشگاه خصوصی علوم انسانی تفلیس tbilisi humanitarian teaching university است .

دانشگاه علوم انسانی تفلیس

معرفی دانشگاه علوم انسانی تفلیس

دانشگاه علوم انسانی تفلیس (tbilisi humanitarian teaching university) که در سال 1992 تأسیس شده است . یک مؤسسه آموزش عالی خصوصی است که در شهر بزرگ تفلیس پایتخت کشور گرجستان واقع شده است . دانشگاه علوم انسانی تفلیس (THU) دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش و علوم کشور گرجستان است . دانشگاه علوم انسانی تفلیس (THU) دوره ها و برنامه هایی را ارائه می دهد که منجر به دریافت مدارک تحصیلات عالی قبیل مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد می شود . این موسسه آموزش عالی 28 ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس امتحانات ورودی انجام می شود. دامنه میزان پذیرش 10-20٪ است که این موسسه آموزش عالی گرجستان را به یک مؤسسه انتخابی تبدیل می کند . دانشگاه علوم انسانی تفلیس در ابتدا در مقاطع قبل از دانشگاه نیز فعالیت می کرد اما در سال 2010 میلادی کاملا فعالیت های خود را متمرکز بر روی برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد نمود و فقط به عنوان یک دانشگاه ادامه فعالیت داد.

دانشگاه علوم انسانی تفلیس tbilisi humanitarian teaching university

عدم فعالیت دانشگاه بر روی مقطع دکتری باعث شده است که این دانشگاه خصوصی گرجستانی بتواند تمرکز بیشتری روی آموزش و تحقیق در مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی داشته باشد . به جز این برنامه ها ، دانشگاه برنامه های آموزش حرفه ای را ارائه می دهد . با موافقت وزارت آموزش و پرورش گرجستان ، دانشگاه برنامه های آموزشی معتبر روسی زبان را نیز به دانشجویان ، از جمله دانشجویان خارجی ها ارائه می دهد .

دانشگاه علوم انسانی تفلیس برای تحصیل در گرجستان دارای دو ساختمان آموزشی ، زمین ورزشی ، حیاط دانشگاه ، باغ و یک کافه دانشجویی است. با تصمیم 10 اکتبر 2013 شورای تأییدیه مؤسسات آموزش عالی به دانشگاه حق داده شد 750 دانشجو را با بالاترین برنامه های حرفه ای و دانشگاهی پذیرش کند . فعالیتهای آموزشی دانشگاه علوم انسانی تفلیس بر اساس آزادی علمی و استقلال عقاید و فرهنگ ها انجام می پذیرد .

ماموریت و هدف دانشگاه علوم انسانی تفلیس :

هدف این دانشگاه برای تحصیل در گرجستان آموزش حرفه ای و همچنین اجرای برنامه های آموزشی جهت منافع عمومی عمومی کشور گرجستان مطابق با جامعه در حال تغییر و اصلاح گرجستان است .  مأموریت این دانشگاه نمایانگر آموزش عالی در سطح محلی و بین المللی است که خدمات آموزشی و فرصت های یادگیری همیشگی را ارائه می دهد که متناسب با نیازهای جامعه و براساس دستاوردهای فعلی دانش علمی است .

چشم انداز دانشگاه ارائه آموزش با کیفیت بالا است که بر اساس آن :

1 . برنامه های آموزش عالی را پیاده سازی می کند و بر اساس اهداف آموزشی ، با سازمانها ، مؤسسات ، اشخاص ثالث ذینفع و بخش تجاری همکاری می کند که این امر به هرچی بیشتر نزدیک شدن علوم تئوری و عملی کمک می کند .

2 . دوره ها و برنامه های تحصیلی را که مطابق با خواسته بازار کار است به منظور اطمینان از آموزش مداوم ، تدوین و پیاده سازی می کند.

3 با ایجاد محیطی برای تأثیر متقابل فرهنگهای مختلف ، باعث ایجاد فعالیت های بین المللی ، جذب دانشجویان خارجی و استفاده مؤثر از فرصتهای بین المللی برای توسعه پایدار می شود .

4 . سازوکارهای پایدار تضمین کیفیت مطابق با معیارهای آموزش عالی گرجستان و اروپا را معرفی و توسعه می دهد .

دانشکده حقوق دانشگاه تفلیس :

دانشکده حقوق این دانشگاه ار سال 1992 که سال تاسیس دانشگاه نیز هست مشغول به فعالیت در حیطه علوم حقوقی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است . دانشکده حقوق آموزش های علمی حقوقی را برای دانشجویان ارائه می کند .هدف از این برنامه ها آگاهی کامل دانشجویان از اصول اولیه و رویه های سیستم قضایی و حقوقی ملی گرجستان و همچنین اصول و ارزشهای کلی و بین المللی است. این دانشکده رشته های حقوق عمومی ، حقوق خصوصی ، حقوق جزا و حقوق بین الملل را خواهد داشت .

به دانشجویان این فرصت داده می شود که در چهارچوب برنامه های دانشگاه تمرکز خود را بر روی ماژول های ویژه بگذارند. به عنوان مثال ، تمرکز روی حقوق خصوصی با تمرکز بر حقوق اداری و غیره . دانشکده مهارتهایی را به دانشجویان می آموزد که به آنها در شناسایی ، ارزیابی یک مسئله و اعمال قوانین مربوطه کمک می کند . همچنین دانشجو مهارت های تفکر تحلیلی و توجیهی را توسعه داده و با اقدامات حقوقی خارجی آشنا می شود . دانشجو مهارت ها و روش های لازم را برای اجرای فعالیت های حقوقی ، مهارت های حل مشکلات حقوقی و همچنین توانایی برقراری ارتباط و تدریس ، پیروی از اصلاحات قانونگذاری ، عمل قضایی و نوآوری را به دست خواهد آورد . اینها علومی هستند که به طور مرتب به روز می شوند .

 

دانشکده اقتصاد ، تجارت و مدیریت دانشگاه علوم انسانی تفلیس :

از زمان تأسیس دانشکده در سال 1992 که همان سال تاسیس دانشگاه نیز هست دانشکده اقتصاد ، تجارت و مدیریت دانشگاه انسانی تفلیس تحت عناوین مختلف فعالیت می کند . دانشکده اقتصاد ، تجارت و مدیریت برنامه های کارشناسی را به زبان گرجستانی و روسی را در رشته های مدیریت و مدیریت تجارت ارائه می کند . بنا بر رسالت دانشگاه علوم انسانی تفلیس که همان برنامه استراتژیک و ماموریت دانشگاه است ، هدف دانشگاه پرورش متخصصان آموزش دیده است که قادر خواهند بود با موفقیت در فرایندهای تجاری شرکت کرده و فعالیتهای مالی را ردیابی کنند . این دانشکده تلفیقی از آموزش تئوری را در کنار آموزش های عملی به دانشجویان ارائه خواهد کرد همچنین برنامه ارائه شده توسط دانشگاه فرصتی را برای ورود به بازار کار داخلی گرجستان فراهم می کند .

دانشجویانی که دارای مدرک لیسانس در مدیریت بازرگانی هستند می توانند در زمینه های مدیریت از جمله مدیریت شرکت ، مدیریت عملیاتی ، لجستیک ، بازاریابی و فروش ، مدیریت کارکنان ، امور مالی ، حسابداری و سایر حوزه های عملکردی تجاری ، سمتهای اصلی را کسب کنند .

در چهارچوب دانشکده اقتصاد ، تجارت و مدیریت ، برنامه کارشناسی در جهانگردی تهیه شده است – که در مرکز ملی ارتقاء کیفیت آموزشی مجوز رسمی دریافت کرد. برنامه فوق الذكر با هدف پرورش يك متخصص بسيار سازگار با محيط حرفه اي متغير در زمينه گردشگري ارائه خواهد شد.

 

دانشکده علوم انسانی دانشگاه علوم انسانی تفلیس :

دانشکده علوم انسانی یکی از واحدهای مهم علمی و ساختاری دانشگاه است که براساس آزادی و استقلال دانشگاهی ، برنامه های آموزشی را در زمینه آموزش عالی بطور خاص در زمینه علوم انسانی و علوم اجتماعی ، فلسفه و سایر زمینه های مربوطه پیاده سازی می کند . این دانشکده از سال 1992 میلادی مشغول به فعالیت بوده است . دانشکده علوم انسانی فعالیت های خود را بر اساس قانون گرجستان در مورد آموزش عالی و آیین نامه دانشگاه و دانشکده انجام می دهد . برنامه لیسانس در این دانشکده با هدف توسعه دانش نظری و عملی گسترده در علوم انسانی و فلسفه انگلیسی با هدف آماده سازی متخصصان واجد شرایط در فضای علمی بین المللی است.

 

دانشکده بهداشت دانشگاه علوم انسانی تفلیس :

دانشکده بهداشت از سال 2009 تاکنون در دانشگاه علوم انسانی تفلیس فعالیت می کند دانشکده بهداشت و درمان آموزش باکیفیتی را پرورش می دهد و از پایگاه علمی و فنی قدرتمند خود در فرایند یادگیری استفاده می کند . در دانشکده چندین کلینیک آموزشی وجود دارد. دانشکده متعهد است که بهترین شرایط را برای مطالعه ایجاد کند و اطمینان حاصل کند که دانشجویان استانداردهای مربوطه در بازار کار را رعایت می کنند .

همچنین بخوانید:

دانشگاه فنی گرجستان

اشتراک گذاری این پروژه: