ساعات کاری : 9:00 - 18:00

دانشگاه بین المللی قفقاز

دانشگاه بین المللی قفقاز که در سال 1995 تأسیس شد ، یک مؤسسه آموزش عالی خصوصی است که در محوطه شهری شهر بزرگ تفلیس واقع شده است . دانشگاه بین المللی قفقاز (به اختصار CIU) دوره ها و برنامه هایی را ارائه می دهد که منجر به دریافت مدارک تحصیلات عالی رسمی شناخته شده مانند مدرک لیسانس ، کارشناسی ارشد و مدرک دکترا در چندین زمینه تحصیلی می شود. این موسسه آموزش عالی 25 ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس امتحانات ورودی و سوابق تحصیلی و نمرات گذشته دانشگاهی دانشجویان است .

دانشگاه بین المللی قفقاز

معرفی دانشگاه بین المللی قفقاز

دانشگاه بین المللی قفقاز

دانشگاه بین المللی قفقاز که در سال 1995 تأسیس شد ، یک مؤسسه آموزش عالی خصوصی است که در محوطه شهری شهر بزرگ تفلیس واقع شده است . دانشگاه بین المللی قفقاز (به اختصار CIU) دوره ها و برنامه هایی را ارائه می دهد که منجر به دریافت مدارک تحصیلات عالی رسمی شناخته شده مانند مدرک لیسانس ، کارشناسی ارشد و مدرک دکترا در چندین زمینه تحصیلی می شود. این موسسه آموزش عالی 25 ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس امتحانات ورودی و سوابق تحصیلی و نمرات گذشته دانشگاهی دانشجویان است .
دانشگاه بین المللی قفقاز با موفقیت بسیار خوبی ، روند صدور مجوز را طی کرده است و با تصمیم مشترک شورای مجوز مرکز ملی ارتقاء کیفیت آموزش در سال 2018 به مدت شش سال دیگر مجوز فعالیت دریافت کرد.

دانشگاه بین المللی قفقاز

دانشگاه بین المللی قفقاز با موفقیت بسیار خوبی ، روند صدور مجوز را طی کرده است و با تصمیم مشترک شورای مجوز مرکز ملی ارتقاء کیفیت آموزش در سال 2018 به مدت شش سال دیگر مجوز فعالیت دریافت کرد.

چشم انداز دانشگاه بین المللی قفقاز :

دانشگاه بین المللی قفقاز یک مؤسسه آموزشی-علمی است که از پیشرفت اقتصادی – اجتماعی پشتیبانی می کند و فرهنگ گرجستان و جهان را بر اساس دانش مدرن توسعه می دهد . هدف این دانشگاه تبدیل شدن به یک دانشگاه ممتاز بین المللی و در نهایت کمک به کشور گرجستان در مواجهه با چالش های دنیای مدرن است .

ماموریت دانشگاه بین المللی قفقاز :

دانشگاه بین المللی قفقاز با اجرای روش های نوآورانه و همچنین از طریق آموزش بین فرهنگی در دانشگاه ، روش های یادگیری مدرن را اجرا نموده و سعی در ایجاد یک محیط علمی برجسته دارد . دانشگاه تضمین می کند که نسلی را با ارزش های ملی و فرهنگی گرجستان برای ورود به مشاغل مختلف پرورش دهد .

دانشکده های دانشگاه بین المللی قفقاز

دانشکده های دانشگاه بین المللی قفقاز برای تحصیل در گرجستان عبارتند از

دانشکده کسب و کار دانشگاه بین المللی قفقاز

دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه بین المللی قفقاز

دانشکده قانون دانشگاه بین المللی قفقاز

دانشکده پزشکی و داروسازی دانشگاه بین المللی قفقاز

دانشکده پزشکی دانشگاه بین المللی قفقاز :

دانشکده پزشکی دانشگاه بین المللی قفقاز از سال 1995 فعالیت می کند و فارغ التحصیلان موفق و بسیار مجرب زیادی نیز دارد. این دانشکده عضو دایرکتوری جهانی مدارس پزشکی ، فدراسیون جهانی آموزش پزشکی (WFME) و بنیاد پیشرفت آموزش و تحقیقات پزشکی بین المللی (FAIMER) است. دانشگاه بین المللی قفقاز در سال 2016 در لیست مؤسسات پزشکی معتبر خارجی توسط شورای پزشکی هند (MCI) قرار گرفت و در سال 2018 به عضویت انجمن بین المللی آموزش پزشکی AMEE درآمد.

با تصمیم شورای توسعه حرفه ای آژانس تنظیم مقررات دولتی فعالیت های پزشکی وزارت کار ، بهداشت و امور اجتماعی گرجستان که در تاریخ 1 فوریه 2019 صادر شد ، به دانشگاه بین المللی قفقاز و کلینیک های وابسته به آن مجوز اعطای جراحی های پوست نیز داده شد .

زیرساخت ها و فناوری های مدرن در ایجاد محیطی مناسب برای اساتید و دانشجویان نقش بسیار مهمی دارند . کلاسهای عملی در رشته های بالینی در کلینیک های پیشرو در گرجستان برگزار می شود ، بنابراین فرصتی را برای دانشجویان موفق فراهم می کند که در آینده در پیدا کردن شغل مسیر درستی را انتخاب کنند .

تدریس در دانشکده مطابق با استانداردهای بین المللی انجام و دوره های دانشگاهی توسط پرسنل دانشگاهی ماهر و اساتید مهمان انجام می شود . این دانشکده مجهز به آخرین فن آوری های آموزش پزشکی و تجهیزات مدرن رایانه ای ، فناوری های پیشرفته شبیه ساز و سایر مدل های آموزشی تولید شده توسط یک شرکت پیشرو آلمانی هستند . شبیه ساز های این دانشکده شرایط یک بیمار واقعی را شبیه سازی می کنند و این امر باعث پیشرفت مهارت ها و ارتباطات دانشجویان می شود . کنفرانس علمی سالانه بین المللی برای دانشجویان در دانشگاه برگزار می شود که در بین مؤسسات آموزش عالی بسیار مشهور است و دانشجویان پزشکی به طور فعال در این کنفرانس شرکت می کنند .

هم اکنون بیش از 700 دانشجوی خارجی از شهروندان کشورهای مختلف ، از جمله فرانسه ، لهستان ، پرتغال ، اوکراین ، آذربایجان ، ایران ، عراق ، ترکیه ، سوریه ، مراکش ، نیجریه ، مصر ، هند و انگلیس در دانشگاه بین المللی قفقاز مشغول به تحصیل هستند .

دانشکده پزشکی برای تحصیل در گرجستان برنامه های آموزشی معتبر زیر را ارائه می دهد :

پزشکی (زبان آموزش گرجی و انگلیسی)

دندانپزشکی (زبانهای آموزش گرجی و انگلیسی)

داروسازی (زبانهای آموزش گرجی و انگلیسی)

فیزیک پزشکی و توانبخشی (زبانهای آموزش انگلیسی)

دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه بین المللی قفقاز :

دانشکده علوم اجتماعی پنج برنامه آموزشی ارائه می دهد:

برنامه آموزشی کارشناسی روزنامه نگاری .

برنامه آموزشی کارشناسی در روابط بین الملل .

برنامه آموزشی کارشناسی ارشد در روابط بین الملل و امنیت بین المللی .

برنامه آموزشی تحصیلات تکمیلی مطالعات رسانه ای و تولید چند رسانه ای .

برنامه آموزشی دکتری علوم سیاسی .

برنامه آموزشی کارشناسی روزنامه نگاری .

برنامه آموزشی کارشناسی در روزنامه نگاری با روش تدریس همراه با آموزش عملی همراه است . دانشجویان در این روش می توانند همه جوانب عملی و نظری روزنامه نگاری مدرن را به فراگیرند .

مرکز چندرسانه ای به دانشجویان این امکان را می دهد تا دانش تئوری را به تجربه عملی تبدیل کنند و اولین تلاش خود را در مطبوعات ، تلویزیون ، رادیو و رسانه های جدید انجام دهند . آنها بطور سیستماتیک در تهیه وبلاگ ها ، رادیو و برنامه های تلویزیونی شرکت می کنند . استودیوهای آموزشی و روزنامه نگاری رادیو و تلویزیون مدرن به فن آوری های کاملاً جدیدی مجهز شده اند.

با وجود بهترین زیرساخت هایی که دانشگاه در اختیار دارد ، دانشجویان رشته روزنامه نگاری این فرصت را دارند که مهارت های عملی را در رسانه های مختلف خارج از موسسه آموزشی گسترش دهند . برای تحصیل در گرجستان با سازمانهای رسانه ای پخش ، چاپ و رسانه های الکترونیکی آژانس های خبری ، پرتال های اینترنتی و مطبوعات ، تفاهم نامه ها و قراردادهایی امضا کرده است .

برنامه آموزشی کارشناسی در روابط بین الملل بر دانش عمیق دانش آموزان در تئوری و عملکرد روابط بین المللی مدرن متمرکز است . دانشجویان ایدئولوژی ها و نظریه های سیاسی ، ویژگی فعالیت های دیپلماتیک و تجزیه و تحلیل وقایع سیاسی را با کمک پرسنل دانشگاهی ماهر مورد مطالعه قرار می دهند .

این واقعیت که تمرکز روی اجرای و تقویت مؤلفه های عملی است ، در کنار آموزش رشته های نظری ، باید به عنوان ویژگی برنامه روابط بین الملل در نظر گرفته شود. مطابق با انتخاب دانشجویان ، می توانند در صورت تمایل بخشی از دوره را به زبان انگلیسی مطالعه کنند. برنامه آموزشی تحصیلات تکمیلی در روابط بین الملل و امنیت بین المللی با هدف آماده سازی متخصصان ، محققان و دیپلمات های بسیار ماهر در روابط بین الملل و امنیت بین المللی که دارای دانش نظری عمیق در روابط بین الملل و موضوعات امنیتی بین المللی هستند اجرا می گردد . این برنامه ، به طور هم زمان ، دانش کاملی در مورد حل مناقشه ، روابط دیپلماتیک و مشکلات منطقه ای ارائه می دهد.

یکی از مهمترین وظایف دوره کنونی در یک محیط دیجیتالی که به سرعت در حال تغییر است تربیت متخصصانی است که نیاز ها را در این حیطه برآورده کنند . برنامه آموزشی تحصیلات تکمیلی مطالعات رسانه ای و تولید چندرسانه ای در تربیت این افراد کمک می کند .

امروزه روزنامه نگاری چندرسانه ای با توسعه فن آوری های اینترنتی در گرجستان که متن ، عکس ، صدا ، روزنامه نگاری ویدیویی را اغام می کند رو به پیشرفت است .برنامه تحصیلات تکمیلی این رشته تا حدی پاسخگوی نیاز متخصصان بسیار مجرب در این جهت در بازار کار خواهد بود.

دانشکده تجارت دانشگاه بین المللی قفقاز :

دانشکده بازرگانی و تجارت برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد . اساتید مجرب ، پرسنل دانشگاهی ماهر و … با هم موجب این می شوند که آموزش های با کیفیتی به دانشجویان ارائه گردد .

این دانشکده بطور مداوم سعی می کند با سازماندهی تمرین تدریس و همچنین سخنرانی و سمینارها در دانشجویان را با کارفرمایان بالقوه در سازمان های دولتی و خصوصی مرتبط کند . هدف استراتژیک دانشکده حفظ نتایج به دست آمده و کسب موفقیتهای بیشتر است. این دانشگاه همچنین کارآموزی دانشجویان در بخش بانکی ، شرکتهای بیمه و سازمانهای خرد مالی را با دیدگاه اشتغال آینده ارائه می دهد.

1 . برنامه های آموزشی کارشناسی :

مدیریت (زبان آموزش گرجی)

گردشگری (زبان آموزش گرجی)

امور مالی (زبان آموزش گرجی)

مدیریت بازرگانی (زبان آموزش انگلیسی)

2 . برنامه های آموزشی کارشناسی ارشد:

بازاریابی بین المللی (زبان آموزش گرجی و انگلیسی)

مدیریت تجارت بین المللی (زبان آموزش گرجی)

 

دانشکده حقوق دانشگاه بین المللی قفقاز :

کیفیت بالای برنامه های آموزشی و حرفه ای بودن کارکنان دانشگاهی و اداری به عنوان ضامن موفقیت دانشکده حقوق  است . این دانشکده برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را در رشته حقوق ارائه می دهد. برنامه های فوق معتبر هستند و هر استانداردی را که توسط قانون گرجستان تعیین شده است تحت پوشش قرار می دهند . هر برنامه آموزشی دانش تئوری و عملی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد و به گونه ای طراحی شده است که کاملاً در خدمت منافع کشور باشد .

جدا از واحدهای دانشگاهی ، برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد شامل ماژول های عملی و پژوهشی مانند کلینیک حقوقی است که در دادگاه شهر تفلیس ، دفتر اسناد رسمی گرجستان اجرا می شود. برنامه دکترا در حقوق ، متمرکز بر توسعه مهارت های پژوهشی برای دانشجوی دکترا است .یكی از مهمترین دلایل موفقیت دانشكده ، پرسنل دانشگاهی هستند كه هم در گرجستان و هم در سراسر جهان شناخته می شوند . این دانشگاه دانشجویان دانشکده حقوق را قادر می سازد در برنامه های مختلف مبادله دانشجویی با دیگر نقاط جهان شرکت کنند .

دانشکده حقوق دانشگاه بین المللی قفقاز برای تحصیل در گرجستان مواد و منابع آموزشی مدرن را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد که به گسترش دانش دانشجویان کمک می کند .

دپارتمان روابط بین الملل دانشکده اولویت های همکاری بین المللی را با دانشگاه های مختلف ، مؤسسات آموزش عالی ، مراکز تحقیقاتی علمی و بنیادها در سراسر جهان تعریف می کند .و ارتباط بین المللی دانشگاه ، مشارکت دانشجویان ، کارکنان دانشگاهی و اداری در برنامه های مبادله و کارآموزی را فراهم می کند.

همچنین بخوانید:

دانشگاه بینش نو گرجستان

اشتراک گذاری این پروژه: