ساعات کاری : 9:00 - 18:00

دانشگاه نیو ویژن یا بینش نو

دانشگاه نیو ویژن یا بینش نو ( یا بینش نوین ) که در سال 2013 برای تحصیل در گرجستان تأسیس شد ، یک موسسه آموزش عالی خصوصی غیرانتفاعی است که در محدوده شهر بزرگ تفلیس واقع شده است . دانشگاه بینش نو (NVU) یک دانشگاه کوچک است که توسط وزارت آموزش ، علوم ، فرهنگ و ورزش گرجستان رسمیت یافته است.

دانشگاه بینش نو گرجستان

معرفی دانشگاه بینش نو

دانشگاه بینش نو گرجستان

دانشگاه نیو ویژن یا بینش نو ( یا بینش نوین ) که در سال 2013 برای تحصیل در گرجستان تأسیس شد ، یک موسسه آموزش عالی خصوصی غیرانتفاعی است که در محدوده شهر بزرگ تفلیس واقع شده است . دانشگاه بینش نو (NVU) یک دانشگاه کوچک است که توسط وزارت آموزش ، علوم ، فرهنگ و ورزش گرجستان رسمیت یافته است. دانشگاه بینش نو دوره ها و برنامه هایی را ارائه می دهد که منجر به دریافت مدارک تحصیلات عالیه می گردد . مقاطع ارائه شده در این دانشگاه عبارت است از کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری . این موسسه آموزش عالی 7 ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس امتحانات ورودی و سوابق تحصیلی و نمرات گذشته دانش آموزان است.

دانشگاه بینش نو در گرجستان

معرفی کشور گرجستان :

کشور گرجستان را می توان کشور تضاد ها نامید که در تقاطع فرهنگ شرق و غرب است . این کشور 4 میلیون نفری متصل کننده ی آسیای غربی به اروپای شرقی است . هزاران سال تجار و بازرگانان از طریق جاده تاریخی ابریشم از این کشور عبور کرده اند و فرهنگ های مختلفی را به این شهر آورده اند . بنا ها و مکان های تاریخی زیادی از دوران قدیم از این شهر باقی ماند ه است ، تفلیس ، کوتایسی ، باتومی و … همگی شهرهایی هستند که داری فرهنگی غنی و آثار تاریخی و فرهنگی قابل توجی در این کشور هستند .

گرجستان فرهنگی منحصر به فرد و مردمانی مهمان نواز دارد که در سطح جهانی مشهور است . گرجستان به عنوان یک کشور بسیار امن و دارای شاخص جرم و جنایت بسیار پایین در نظر گرفته شده است. جمله ای در گرجستان وجود دارد که می گوید: “مهمان هدیه ایی از سمت خداست”. شما در این کشور از مهمان نوازی این مردم شگفت زده خواهید شد . گرجستان اگرچه تنها نزدیکه به 70 هزار کیلومتر مربع را دربرمی گیرد اما تنوع زیستی آن بسیار زیاد است ، باتلاق های نیمه گرمسیری ، مناطق نیمه بیابانی ، چمنزارهای بلند کوهستانی آلپ و قله های پوشیده از برف مه آلود همه در فاصله صد کیلومتری از یکدیگر قرار دارند. در کشور گرجستان بیش از 40 منطقه محافظت شده وجود دارد .

بسیاری از رستوران های عالی در تفلیس ، کوتایسی ، باتومی و سایر شهرهای بزرگ گرجستان وجود دارند که غذاهای سنتی گرجستان و بین المللی را سرو می کنند ، در حالی که رستوران های مناطق روستایی به طور عمده غذاهای سنتی ارائه می دهند . پایتخت این کشور زیبا تفلیس است و یکی از مقاصد محبوب ایرانیان برای گردشگری به حساب می رود .

 

معرفی دانشگاه بینش نو (new vision university)

دانشگاه نیو ویژن یا بینش نو ( یا بینش نوین ) که در سال 2013 برای تحصیل در گرجستان تأسیس شد ، یک موسسه آموزش عالی خصوصی غیرانتفاعی است که در محدوده شهر بزرگ تفلیس واقع شده است . دانشگاه بینش نو (NVU) یک دانشگاه کوچک است که توسط وزارت آموزش ، علوم ، فرهنگ و ورزش گرجستان رسمیت یافته است. دانشگاه بینش نو دوره ها و برنامه هایی را ارائه می دهد که منجر به دریافت مدارک تحصیلات عالیه می گردد . مقاطع ارائه شده در این دانشگاه عبارت است از کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری . این موسسه آموزش عالی 7 ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس امتحانات ورودی و سوابق تحصیلی و نمرات گذشته دانش آموزان است.

ماموریت و اهداف دانشگاه بینش نو :

 

دانشگاه بینش نو ( یا بینش نوین ) برای تحصیل در گرجستان با هدف گسترش دیدگاه انسان از طریق ارتقاء آموزش ، تحقیق و نوآوری تاسیس شده است . دانشگاه به افراد آموزش می دهد و این دیدگاه را گسترش می دهد تا دانش ، مهارت ها و ارزش ها را برای پیشرفت جامعه در جهت رفاه مردم به اشتراک بگذارند .

هدف دانشگاه بینش نو ایجاد محیطی باز ، ابتکاری و مشارکتی برای تعامل دانشجویان و اساتید است تا به جامعه ملی و بین المللی خدمت کنند . با تأکید بر عدالت برای دسترسی به فرصت های مختلف تحصیلی و شغلی برای دانشجویان ، دانشگاه بینش نو تمام تلاش خود را برای تحقق این هدف به کار بسته است .این امر همکاری با ذینفعان در جامعه مدنی ، صنعت و تجارت و دانشگاه های دیگر در گرجستان و دیگر نقاط جهان انجام می پذیرد . دانشگاه بینش نو در تفلیس گرجستان متعهد به حفظ محیط زیست با آموزش های محیط زیستی نیز می باشد .

ارزشهای اصلی و نگرشهای مشترک مشخص شده توسط دانشگاه بینش نو عبارتند از

همکاری ، تمرکز تحقیقات ،تنوع عقاید ، بهره وری، برابری ، انصاف، آزادی ، نوآوری، عدالت ، حرفه ای گری، دسترسی عمومی ، امنیت، تعامل اجتماعی .

لیست رشته های دانشگاه بینش نو به تفکیک رشته :

لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه بینش نو تحصیل در گرجستان که با توجه به مقطع آن تفکیک شده اند به شرح زیر است

مقطع کارشناسی ، دانشگاه بینش نوین :

رشته حقوق :

این برنامه با هدف ارتقاء آگاهی فرد از طریق درک معنای قانون و شکل گیری ارزشهای مبتنی بر عدالت صورت گرفته است. این برنامه سعی در یادگیری مبتنی بر عمل و همچنین شرکت دانش آموزان در محیط حرفه ای و فعالیت های پژوهشی دارد.

 

توانبخشی پزشکی و مراقبت ، پرستاری :

اهداف این برنامه برای حمایت از دانش آموزان در درک ماهیت علوم مراقبت های بهداشتی (توانبخشی و پرستاری) ، تجهیز آنها به مهارت های لازم برای کار در محیط های مورد نیاز است .

 

 

فن آوری های تجاری و اطلاعات :

این یک برنامه گسترده است که در درجه اول برای ارائه آموزش در مدیریت کسب و کار و فناوری اطلاعات طراحی شده است. دانش آموزان در زمینه مدیریت تجارت و تجارت آموزش می بینند و دانش و مهارت عملی را در زمینه های رهبری ، مدیریت ، امور مالی / حسابداری ، بازاریابی و ارتباطات تجاری کسب می کنند.

 

مدیریت تجارت :

این برنامه برای ارائه دانش چند وجهی در مدیریت تجارت طراحی شده است. دانشجویان مهارت های حرفه ای ، دانش و مهارت های عملی در مدیریت ، امور مالی ، حسابداری ، بازاریابی و ارتباطات تجاری را به دست می آورند. فارغ التحصیلان این برنامه دارای صلاحیت هایی هستند که در انواع شرایط مربوط به وظایف مدیریتی قابل اجرا هستند.

 

سیاست و روابط بین الملل :

این برنامه درک دانش سیاست و روابط بین الملل را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. این برنامه فارغ التحصیلان خود را به عنوان یک شخص حرفه ای برای مشارکت و اشتغال در بخش های دولتی یا خصوصی – مؤسسات دولتی ، سازمان های بین المللی ، سازمان های غیرانتفاعی و … آماده می کند .

 

کار شناسی ارشد دانشگاه بینش نوین

حقوق خصوصی و بین المللی :

این برنامه با هدف توسعه صلاحیت ها در زمینه های حقوق خصوصی و / یا بین المللی انجام شده است. انتخاب بین مؤلفه های حقوقی تطبیقی ​​خصوصی و بین المللی دانش آموز را قادر می سازد تحصیلات و دانش خود را از هر طریق شکل دهد : تأکید بر حقوق خصوصی تطبیقی ​​یا حقوق بین الملل یا ترکیب مؤلفه ها از هر دو رشته .

 

توانبخشی پزشکی و مدیریت بهداشت :

هدف این برنامه پرورش متخصصان در مقطع کارشناسی ارشد و تجهیز آنها به دانش و مهارت های لازم برای بازار کار است . فارغ التحصیل موفق این برنامه می تواند به عضویت در یک کلینیک پزشکی و توانبخشی درآید .

 

مدیریت بازرگانی:

این برنامه با هدف آموزش دانشجویان و تبدیل آنها به مدیران تجاری ، مدیران و یا کارآفرینان است . این دوره به این معنی است که دانشجو دانش ، مهارت و ارزشهای مورد نیاز برای اجرای موفقیت آمیز در پست های مدیریت یا کارآفرینی را کسب کرده است .

 

مقطع دکتری دانشگاه بینش نو :

حقوق

هدف این برنامه کمک به پیشرفت علم حقوق و گسترش دید انسان از طریق تقویت دانش موجود و ایجاد روشهای نوآورانه در قانون سازی و تفسیر قواعد حقوقی است.

 

تحصیل پزشکی در دانشگاه بینش نو :

برنامه آموزشی پزشك پزشكی با هدف توسعه پزشكان مورد اعتماد ، صالح و با اعتماد به نفس از طریق رویكرد تدریس های به روز و پیشرفته به همراه تضمین كیفیت بالای مراقبت های بهداشتی و تحقیقات زیست پزشکی در محیط های دانشگاهی است .

 

مرکز پشتیبانی پزشکی و مشاوره دانشگاه بینش نو :

برای مشاوره پزشکی می توانید از پزشک این مرکز کمک بگیرید و او در صورت نیاز شما را به متخصص معرفی می کند. این خدمات توسط پزشک بصورت رایگان در پردیس Eco University New Vision انجام می پذیرد . مشاوره روانشناسی نیز ، توسط روانشناس بالینی و عضو GGPA (انجمن روان درمانی گروه گرجستان) و AGPA (انجمن روان درمانی گروه آمریکایی) بصورت رایگان ارائه می شود.

خدمات روانشناسی این مرکز به دانشجویان در رسیدن به آرامش درونی که موجب پیشرفت تحصیلی می گردد کمک می کند .

. این مرکز یک محیط امن برای دانشجویان ان برای حل و فصل پریشانی های روانی و به حداکثر رساندن پتانسیل های خود در امور تحصیلی و زندگی شخصی است . معمولا دانشجویانی که مشکلات زیر را دارند بهتر است به مشاوره های روانشناسی :

مشکل تطابق با محیط مدرسه یا کالج جدید ، مشکلات دانشگاهی

احساس افسردگی ، تنهایی و کاهش انگیزه

مشکلات روابط از جمله درگیری های اتاقی ، مشکلات خانوادگی و نگرانی های روابط عاشقانه

علائم استرس و اضطراب

افکار مربوط به آسیب رساندن به خود یا دیگران

اشتراک گذاری این پروژه: