ساعات کاری : 9:00 - 18:00

دانشگاه اروپای شرقی

دانشگاه اروپای شرقی که به طور مخفف و مختصر EEU نیز نامیده می شود یک دانشگاه خصوصی در کشور گرجستان است که در سال 2012 میلادی با کسب جواز از وزارت آموزش و علوم گرجستان و همچنین اتحادیه اروپا شروع به فعالیت کرد . دانشگاه اروپای شرقی می کشد با اجرای استانداردهای بین المللی آموزشی از بالا بودن کیفیت در امر تدریس و تحقیق اطمینان حاصل کند و یک مرکز آموزشی قابل توجه با محوریت آرمانهای دموکراسی و آزادی ایجاد کند. هم اکنون دانشگاه اروپای شرقی دروس خود را در دانشکده های حقوق و علوم اجتماعی ، دانشکده تجارت و مهندسی و دانشکده بهداشت می کند . دانشگاه اروپای شرقی محیط آموزشی و پژوهشی عالی را تضمین می کند که توسط برنامه های دانشگاهی مدرن ، اساتید دارای مهارت بالا و بهترین زیرساخت ها تضمین شده است.

معرفی دانشگاه اروپای شرقی :

دانشگاه اروپای شرقی گرجستان

دانشگاه اروپای شرقی که به طور مخفف و مختصر EEU نیز نامیده می شود یک دانشگاه خصوصی در کشور گرجستان است که در سال 2012 میلادی با کسب جواز از وزارت آموزش و علوم گرجستان و همچنین اتحادیه اروپا شروع به فعالیت کرد . دانشگاه اروپای شرقی می کشد با اجرای استانداردهای بین المللی آموزشی از بالا بودن کیفیت در امر تدریس و تحقیق اطمینان حاصل کند و یک مرکز آموزشی قابل توجه با محوریت آرمانهای دموکراسی و آزادی ایجاد کند. هم اکنون دانشگاه اروپای شرقی دروس خود را در دانشکده های حقوق و علوم اجتماعی ، دانشکده تجارت و مهندسی و دانشکده بهداشت می کند . دانشگاه اروپای شرقی محیط آموزشی و پژوهشی عالی را تضمین می کند که توسط برنامه های دانشگاهی مدرن ، اساتید دارای مهارت بالا و بهترین زیرساخت ها تضمین شده است.

دانشگاه اروپای شرقی گرجستان

گرجستان کشوری در منطقه اوراسیای قفقاز است که که در چهارراه اروپای شرقی و آسیای غربی واقع شده است. پایتخت و بزرگترین شهر تفلیس است. کل قلمرو گرجستان 69700 کیلومتر مربع را دربر می گیرد . زبان رسمی این کشور گرجی است. نام بومی گرجستان ساکارتولو (sakartvelos ) است و جمعیت آن بیش از 4 میلیون نفر است .

گرجستان کشوری با فرهنگ ، تاریخ و جاذبه های توریستی غنی از جمله سایت های ثبت شده در یونسکو است . اولین تمدن بشری در خارج از آفریقا در گرجستان کشف شده است . الفبای گرجی یکی از 14 الفبای مستقل در جهان است . گرجستان به عنوان مهد تولید شراب شناخته می شو د. این کشور به غذاهای خوشمزه و مهمان نوازی مشهور است . همه اینها گرجستان را به مقصدی بسیار جالب برای دانشجویان خارجی تبدیل می کند . با توجه به کوچک بودن این کشور ، اقلیم گرجستان بسیار متنوع است . متوسط ​​دما در تابستان از 32 تا 35 درجه سانتی گراد و در زمستان منفی از 1.5 درجه سانتی گراد تا 3 درجه سانتی گراد است . نوع حکومت گرجستان جمهوری و واحد پول این کشور لاری است . نزذیکی کشور گرجستان و عدم نیاز به ویزا برای ورود به این کشور باعث شده است که کشور گرجستان از لحاظ توریستی و مهاجرت تحصیلی در سالهای اخیر نزد ایرانیان اهمیت پیدا کند و تحصیل در گرجستان به مرور در بین دانشجویان ایرانی فراگیر شود . یکی از دانشگاه های خصوصی برای تحصیل درگرجستان دانشگاه اروپای شرقی است که توضیحات مربوط به آن در ادامه مطلب خدمت دوستان عزیز ارائه می گردد .

معرفی دانشگاه اروپای شرقی :

دانشگاه اروپای شرقی که به طور مخفف و مختصر EEU نیز نامیده می شود یک دانشگاه خصوصی در کشور گرجستان است که در سال 2012 میلادی با کسب جواز از وزارت آموزش و علوم گرجستان و همچنین اتحادیه اروپا شروع به فعالیت کرد . دانشگاه اروپای شرقی می کشد با اجرای استانداردهای بین المللی آموزشی از بالا بودن کیفیت در امر تدریس و تحقیق اطمینان حاصل کند و یک مرکز آموزشی قابل توجه با محوریت آرمانهای دموکراسی و آزادی ایجاد کند. هم اکنون دانشگاه اروپای شرقی دروس خود را در دانشکده های حقوق و علوم اجتماعی ، دانشکده تجارت و مهندسی و دانشکده بهداشت می کند . دانشگاه اروپای شرقی محیط آموزشی و پژوهشی عالی را تضمین می کند که توسط برنامه های دانشگاهی مدرن ، اساتید دارای مهارت بالا و بهترین زیرساخت ها تضمین شده است. تمام امکانات برای مطالعه و فعالیتهای علمی در دانشگاه مهیا است . این دانشگاه برای تحصیل در گرجستان در زمان بسیار کوتاهی پیشرفت چشم گیری را در ساخت یک كانون آموزشی معتبر داشته است . این دانشگاه فرصت های تحصیلی برای دانشجویان با همه پیشینه ها ، از تمامی مکان ها و تمامی عقاید فراهم می کند. این دانشگاه دوره های مختلف تحصیلی مختلف زیادی را ارائه می دهد که دانشجویان را برای موفقیت در دنیای واقعی آماده می کند .

 

از اهداف این دانشگاه می توان به ادغام آموزش و پژوهش با استانداردهای آموزشی بین المللی ، تحقیق دموکراسی ، ایجاد یک فضای آموزشی مبتنی بر ارزشهای فرهنگی گرجی و جهانی برای دانشجویان و جامعه دانشگاهی ، اشتغال دانشجویان و بازآموزی کارکنان دانشگاهی با در نظر گرفتن شرایط مختلف بین المللی در بازار کار را نام برد .

دانشگاه اروپای شرقی برای تحصیل در گرجستان با کادر علمی بسیار ماهر ، اساتید مشهور گرجی و بین المللی ، پزشکان با انگیزه و متخصصان جوان واجد شرایط ، همکاری فشرده با بسیاری از دانشگاه های اروپایی برجسته و … این امکان را می دهد بهترین شرایط آموزشی و تحقیقاتی در این دانشگاه مهیا باشد . از مزایای تحصیل در دانشگاه اروپای شرقی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

برنامه های دانشگاهی مدرن ، کادر علمی باتجربه و مجرب ، برنامه های تبادل بین المللی و برنامه های مشترک با دانشگاه های انگلیس و سایر اروپا ، امکان کارآموزی در بیش از 100 شرکت ، محیط دانشجو محور ، بهترین زیرساخت ها برای دانشجویان و اساتید .

 

دانشکده های دانشگاه اروپای شرقی :

دانشکده های این دانشگاه برای تحصیل در گرجستان که تمامی مقاطع و رشته های ارائه شده ، زیر مجموعه این دانشکده ها هستند به شرح زیر هستند :

1 . دانشکده حقوق و علوم اجتماعی

کارشناسی : حقوق ، روابط بین المللی ( هر دو به زبان گرجی )

کارشناسی ارشد : حقوق ،مدیریت عمومی ( هر دو به زبان گرجی )

دکتری : حقوق ( به زبان گرجی )

 

2 . دانشکده تجارت و مهندسی

کارشناسی : مدیریت تجارت ، ، امور مالی ، بازاریابی ، معماری و فلسفه ( همگی به زبان گرجی)

کارشناسی ارشد : مدیریت منابع انسانی ، مدیریت تجارت ، برنامه آموزشی آمادگی معلمان ( به زبان گرجی ) و رشته مدیریت آموزشی ( به زبان های گرجی و انگلیسی )

برنامه های دکترا : مدیریت تجارت ( به زبان گرجی )

دانشگاه اروپای شرقی برای تحصیل در گرجستان برنامه های لیسانس و کارشناسی ارشد مدیریت تجارت با دانشگاه ساندرلند (Sunderland) انگلستان و آکادمی مدیریت و عملکرد (گرنوبل ، فرانسه) ارائه می دهد به دانشجویان فرصتی بی نظیر می دهد تا بتوانند مدارکی از کشورهای انگلیس و فرانسه را در مدیریت بازرگانی در گرجستان کسب کنند .

این برنامه ها مبتنی بر تجزیه و تحلیل و تجربه دانشگاه های غربی است و در آن الزامات بازار کار به صورت به روز مورد توجه قرار می گیرد.

3 . دانشکده بهداشت

کارشناسی: داروسازی و پزشکی ( به زبان های گرجی و انگلیسی )

 

دانشجویان دانشگاه‌اروپای شرقی می توانند در بیش از 100 شرکت شریک کارآموزی شرکت کنند. شرکای دانشگاه اروپای شرقی آژانس های دولتی ، سازمان های دولتی و خصوصی ، بزرگترین بیمارستان ها در گرجستان ، شرکت های دارویی و غیره هستند.

پژوهش و تحقیقات در دانشگاه اروپای شرقی :

دانشگاه‌اروپای شرقی کنفرانس های مختلف علمی ملی و بین المللی را در حوزه های مختلف برگزار می کند و مطالب آموزشی و علمی مختلفی را منتشر می کند. در میان آنها کتابهایی از جمله تک نگاری ها ، کتاب های درسی ، مطالب همایش ها وجود دارد . EEU همچنین دو مجله علمی سالانه در زمینه حقوق و تجارت دارد. علاوه بر این ، دانشگاه اروپای در برنامه Erasmus پلاس شرکت می کند. دانشگاه اروپای شرقی همچنین فعالیتهای مختلف علمی و تحقیقاتی را توسط تعداد زیادی از اساتید دانشگاه انجام می دهد .

دانشگاه اروپای شرقی در مباحث پژوهشی نیز بسیار فعال است و تا کنون همایش های زیادی را برگزار نموده است از جمله :

همایش علمی بین المللی: جرائم خطرناک فرامرزی و راه های ملی و بین المللی حقوقی و راه های ادغام آنها (30 اکتبر 2019)

کنفرانس علمی : امکانات برای افزایش احتمالی سرمایه های نوآورانه از آلمان (28 سپتامبر 2019)

کنفرانس دانشجویی : اهمیت نوآوری برای توسعه کشور. (25 سپتامبر 2019)

کنفرانس علمی بین المللی: دوره های متداول توسعه آموزش عالی (18 مه 2019)

سومین کنفرانس بین المللی منابع انسانی و عصر فن آوری (16 مه 2018)

کنفرانس: برنامه های آموزشی مدرن برای پشتیبانی از توسعه کشاورزی (3 اکتبر ، 2017)

کنفرانس علمی دانشجویان : حمایت از قانون، در چارچوب جشنواره بین المللی نوآوری و علوم (29 سپتامبر 2017)

سومین کنفرانس ملی در مباحث قانونی و حقوق (29 ژانویه 2016)

کنفرانس مدل سازی سازمان های ملل متحد در دانشگاه اروپای شرقی (15 مه 2015)

کنفرانس دانشجویان : همه چیز درباره ناتو (15 آوریل 2015)

دوم کنفرانس ملی درمباحث قانونی و حقوق (29 دسامبر ، 2014)

اولین کنفرانس علمی بین المللی بین المللی در مورد موضوعات آموزشی: راهنماهای تدریس نوآورانه(28 اکتبر ، 2014)

کنفرانس : جنبه های عملی ادغام استانداردهای آموزش با الزامات بازار کار (12 نوامبر ، 2013)

همچنین بخوانید: دانشگاه آزاد تفلیس

اشتراک گذاری این پروژه: