خرید سیم کارت در گرجستان

در حالی که wifi به طور گسترده ای در گرجستان در دسترس است ، من هنوز هم فکر می کنم سیم کارت گرجستان بسیار مفید است. نه تنها می توانید عکس های خود را با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارید ، بلکه همیشه تمام اطلاعات را فقط با یک کلیک فاصله با خود خواهید داشت.

این هنگامی که من مشغول کاوش در مناطقی از تفلیس دور از مرکز بودم (همه چیزهای عالی شوروی در سراسر شهر پخش شده است ، مانند بنای یادبود کرونیکل جورجیا ) این بسیار مفید بود و من باید فوراً بفهمم که آیا اتوبوس نزدیک به ایستگاه برای من مناسب بود

در Google Maps ، وقتی روی ایستگاه اتوبوس کلیک می کنید ، تمام اتوبوس هایی که از آن ایستگاه حرکت می کنند را با مسیرهای خود نشان می دهد. من نمی توانم بدون آنلاین بودن بررسی کنم و این اطلاعات باعث شده است بارها در تفلیس وقت صرفه جویی شود. و این تنها یکی از نمونه های بسیاری است که سیم کارت جورجیا برای من بسیار مفید بود.

حتی اگر فقط چند روز در گرجستان باشید و حتی اگر در شهرهای بزرگ مانند تفلیس یا باتومی اقامت داشته باشید ، هنوز هم فکر می کنم داشتن آن ارزشمند است ، به خصوص اینکه گرفتن سیم کارت در گرجستان خیلی گران نیست.

همچنین بخوانید: روش های سفر به گرجستان

بهترین سیم کارت گرجستان کدام است؟

خرید سیم کارت در گرجستان

سه اپراتور تلفن همراه در گرجستان وجود دارد که همه آنها سیم کارت های داده ای را ارائه می دهند: Geocell ، Beeline و Magti . اما برخی از آنها از دیگران بهتر هستند و پس از تحقیق من تصمیم گرفتم سیم کارت گرجستان را از Beeline خریداری کنم .

هنگام مشاهده پوشش 4G در جورجیا ، Geocell ضعیف ترین و Beeline و Magti مشابه هستند ، با این حال ، شبکه دوم شبکه 4G کمی بهتر را ارائه می دهد. هنوز هم ، هر دوی آنها بیشتر مناطق توریستی در جورجیا را پوشش می دهد بنابراین یکی از آنها باید برای شما مناسب باشد.

من از Geocell اجتناب خواهم کرد ، مخصوصاً اگر قصد دارید از Svaneti دیدن کنید زیرا پوشش 4G آنها تقریباً وجود ندارد.

اگر به قیمت ها نگاه کنید ، Beeline ارزان ترین بسته ها را دارد.

من برای یک سیم کارت 3 لاری (1.05 دلار / 0.94 یورو) پرداخت کردم و سپس می توانم مقدار داده مورد نیاز خود را انتخاب کنم. از آنجا که فقط به مدت 3 روز در تفلیس به آن نیاز داشتم ، برای 5 لاری (1،75 دلار / 1،50 یورو) به قیمت 2 گیگابایت پرداختم. من برای همه هزینه های خود 8 لاری (2،80 دلار / 2،50 یورو) پرداخت کردم و فکر می کنم این یک قیمت مناسب برای یک سیم کارت گرجستانی توریستی باشد.

سایر شبکه ها سیم کارت گرجستانی گران تری دارند: Geocell بسته های 20GEL (7 دلار / 6،23 یورو) را با 2 گیگابایت داده ، مکالمه و پیام کوتاه نامحدود در گرجستان و 30 دقیقه مکالمه تلفنی بین المللی ارائه می دهد و Magti مانند Beeline 3 لاری دارد. پیشنهاد سیم کارت و سپس بسته های اضافی با داده اضافه می کنید.

همچنین ممکن است “سیم کارت توریستی رایگان” دریافت کنید ، این کارت ها اغلب در فرودگاه ها تحویل داده می شوند. در حالی که سیم کارت رایگان است ، در واقع شما باید هزینه بسته را بپردازید و بسیار ارزان نیست ، بسته به بسته بندی که انتخاب می کنید یا 15 یا 30 لاری است.

بهتر است با بسته ای که در واقع به آن نیاز دارید و با قیمت بهتر ، به فروشگاه تلفن همراه بروید و سیم کارت گرجستان را مستقیماً از آنها بخرید.

به طور خلاصه ، معتقدم بهترین سیم کارت گرجستان Beeline است. این مقرون به صرفه است ، تهیه آن آسان است و کاملاً برای من کار می کند.

همچنین بخوانید: بیمه مسافرتی گرجستان

از کجا می توانم سیم کارت در گرجستان تهیه کنم؟

تهیه سیم کارت در گرجستان

من سیم کارت Beeline Georgia خود را در تفلیس ، در فروشگاه رسمی آنها در خیابان Rustaveli خیابان 14 ، نزدیک مجلس دریافت کردم. نام شرکت فقط به زبان گرجی نوشته شده است بنابراین ممکن است آن را از دست بدهید. در زیر می توانید تصویری از شکل ظاهری آن را مشاهده کنید.

مغازه اغلب هر روز ، در روزهای هفته بین 10 صبح و 7 عصر و آخر هفته ها از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر است.

فقط خیلی دیر به آنجا نروید ، من جمعه ساعت 6.30 بعد از ظهر بودم و در حالی که مغازه هنوز مشغول کار بود ، آنها قبلا صندوق را بسته اند و نمی توانند کارت را به من بفروشند.

صبح روز بعد برگشتم و همه چیز کاملاً روان پیش رفت ، در کل شاید 5 دقیقه آنجا بودم. هر دو کارمند Beeline که با آنها سر و کار داشتم انگلیسی بسیار خوبی صحبت می کردند ، بنابراین مشکلی در ارتباط وجود نداشت.

فقط مورد دوم کمی بی ادب بود و من خیلی نزدیک به ترک محل بدون خرید کارت بودم اما بعد یادم آمد که به آن احتیاج داشتم تا آنجا بمانم ، اما نمی توانم بگویم که از خدمات مشتری خوشحال شدم. هنوز سیم کارت کار کردم.

روی میز ، شما جزوه ای را به همراه تمام پیشنهادهایی که در اختیار شما قرار دارد ، دارید ، بنابراین می توانید تصمیم بگیرید که به کدام یک نیاز دارید. من برای 2 گیگابایت رفتم چون 3 روز برای من کافی است.

اگر نیاز به تهیه سیم کارت Beeline در کوتایسی دارید ، می توانید فروشگاه آنها را در Rustaveli 18 ، نزدیک میدان اصلی و بازار پیدا کنید. ساعت های کاری مانند آخر هفته ها 10: 00-19: 00 دوشنبه-جمعه و 10: 00-17: 00 است.

تهیه یک سیم کارت Beeline در باتومی کمی بیشتر چالش برانگیز است زیرا فروشگاه آنها کمی از مرکز فاصله دارد ، در خیابان Bagrationi 155 ساعت کار همانند تفلیس و کوتایسی است.

در فرودگاه تفلیس می توانید یک سیم کارت نیز دریافت کنید ، اما همانطور که معمولاً در فرودگاه ها وجود دارد ، ممکن است قیمت ها کمی بیشتر باشد و پیشنهادات موجود چندان مناسب نباشد.

فروشگاه Beeline در تفلیس

برای دریافت سیم کارت گرجستان به چه مواردی نیاز دارم؟

برای دریافت سیم کارت گرجی georgian sim card فقط به گذرنامه و تلفن کار نیاز دارید ، بنابراین در همانجا بررسی خواهید کرد که همه چیز خوب است.

آنها باید برخی از داده های اساسی را از گذرنامه شما یادداشت کنند ، شما باید اسناد را امضا کنید و تمام ، چند دقیقه بعد می توانید از اینترنت تلفن همراه خود در جورجیا لذت ببرید.

کارمند بی ادب زحمتی برای کمک به من در قرار دادن سیم کارت نداشت اما وقتی خودم این کار را کردم ، بدون اینکه از میز او جدا شوم ، همه چیز خوب کار کرد. امیدوارم در برخورد با آنها خوش شانس باشید بیش از من.

کل مراحل دریافت سیم کارت گرجستان در تفلیس شاید 5 دقیقه طول کشید. هر دو بار که از فروشگاه Beeline بازدید کردم هیچ خطی نبود و همه چیز کاملاً روان بود. من توصیه می کنم صبح ها به مغازه بروید تا در آن زمان از ازدحام جمعیت جلوگیری کنید.

و همین تهیه سیم کارت گرجی بسیار آسان و مقرون به صرفه است. من قطعاً توصیه می کنم هنگام شروع سفر به جورجیا یکی از آنها را تهیه کنید ، شاید بیش از آنچه فکر می کنید به آن نیاز داشته باشید.

یکی از سوالاتی که ذهن برخی از متقاضیان تحصیل در گرجستان را به خود درگیره کرده است اخذ سیم کارت گرجستانی است که در این مقاله سعی شد تا راهنمایی جامعی از آن داشته باشیم.