آیا واقعا به بیمه مسافرتی گرجستان نیاز دارم؟

کشور جورجیا با داشتن کلیساهای قدیمی روستایی ، برج های دیده بان دیدنی و قلعه های قرون وسطایی سلطنتی ، یکی از زیباترین کشورهای جغرافیایی در جهان است. آب و هوای دلپذیر مدیترانه ای که به طور ناخوشایند در انتهای شرقی دریای سیاه نشسته است ، یک آهنربا قدرتمند برای گردشگران از سراسر جهان است.

پایتخت تفلیس فضای منحصر به فردی دارد که در زمان آرام تری معلق می شود و در عین حال به دلیل وجود بسیاری از کلوپ های شبانه و رستوران ها ، از معماری مدرن تری نیز بهره می برد.

علاقه مندان به غذا مطمئناً از غذاهای کاملاً متمایز منطقه که غذاهای زیادی از متسوادی و قوزلی های خوش طعم گرفته تا میان وعده های سریع مانند غوزلی دارند ، لذت خواهند برد.

هیچ سفری به گرجستان بدون آزمایش برخی از غذا ها ، گوشت ادویه دار در کوفته ای که به سبک سنتی خورده می شود. بزرگترین قرعه کشی این کشور ممکن است مردم آن باشد ، مشهور به غرور ، روحیه بالا و فوق العاده مهمان نواز ، آنها به تاریخ عمیق و داستان کشورشان افتخار می کنند و به عنوان مهمان با گردشگران شناخته می شوند.

آیا واقعا به بیمه مسافرتی گرجستان نیاز دارم؟

مزایای بیمه سفر در گرجستان

 • راحتی:برنامه های بیمه مسافرتی به صورت ویژه برای پاسخگویی به راحتی دانشجویان ، افراد مسن و مسافران مکرر طراحی شده اند.
 • پوشش پزشکی اضطراری:این خدمات از یک محافظت پزشکی اضطراری در سفرهای خارج از کشور برخوردار است.
 • لغو سفر و بازپرداخت وقفه:بیمه سفر هزینه هایی را که ممکن است بابت خسارات مربوط به لغو سفر متحمل شوید ، پس می دهد.
 • چمدان و مدارک:شرکت بیمه همچنین هزینه از دست دادن اسناد مهم را پرداخت می کند.
 • حادثه شخصی:شامل پوشش مرگ تصادفی و معلولیت است
 • پیش پرداخت نقدی اضطراری

پوشش اساسی و موارد استثنایی بیمه سفر در گرجستان

چه چیزی پوشانده شده است؟

 • از دست دادن گذرنامه
 • پوشش تصادف شخصی
 • بازگرداندن بقایای باقی مانده
 • سود هواپیماربایی
 • پوشش اورژانس پزشکی
 • بازپرداخت به دلیل تأخیر در سفر
 • امداد دندان
 • مسئولیت شخصی
 • تصادف
 • از دست دادن / تأخیر در تحویل بار

چه چیزی پوشانده نشده است؟

 • پوشش پزشکی برای بیماری های قبلی
 • هرگونه ادعای ناشی از عمل تروریسم ، خودزنی ، اقدام به خودکشی و غیره

بیمه مسافرتی گرجستان – روند و روش ادعا

لطفاً برای ادعای بیمه سفر در گرجستان روش زیر را دنبال کنید:

روش کار بسیار ساده است. به محض وقوع ادعا ، باید از طریق تماس یا ایمیل به شرکت بیمه اطلاع دهید. مدیر خدمات مشتری به شما در روند ادعا کمک می کند. در اینجا یک راهنمای گام به گام برای مطالبه تحت بیمه مسافرتی آورده شده است

 • روند ادعا برای پوشش بهداشتی – بازپرداخت
 • روند ادعا برای تأخیر در تحویل بار یا گم شدن چمدان
 • روند ادعا برای تصادف شخصی

آیا واقعاً به بیمه مسافرتی نیاز دارم؟

داشتن بیمه مسافرتی در خارج از کشور شرط قانونی نیست ، اما اگر این کار را نکنید و در حالی که غایب هستید به درمان پزشکی نیاز دارید ، باید قبض را پرداخت کنید (که ممکن است هزاران یا حتی صدها هزار پوند.) با تهیه یک بیمه نامه جامع ، می توانید مطمئن باشید که اگر اتفاق بدی رخ دهد (مانند لغو یا کوتاه کردن سفر یا بیمار شدن در خارج از کشور) تحت پوشش بیمه قرار می گیرید.

برای اعلام چه شرایط پزشکی لازم است؟

بیشتر بیمه ها لیستی از شرایط لازم را دارند که باید بدون توجه به چند روز ، ماه یا حتی سالها قبل اعلام شود. آنها همچنین باید در مورد هر شرایطی که در طی 2 سال گذشته دارو ، جراحی ، درمان داخل یا خارج بیمار ، آزمایشات یا تحقیقات انجام داده اید ، بدانند. عدم اعلام شرایط قبلی می تواند بیمه شما را باطل کند و می توانید ادعای خود را رد کنید. ابزار مقایسه ما بیان هر نوع بیماری را که ممکن است داشته باشید یا داشته اید را آسان می کند و تمام نقل قول های ارائه شده شامل پوشش این افشاگری ها خواهد بود.

آیا من تحت درمان خصوصی قرار می گیرم؟

به طور کلی ، بیشتر شرکت های بیمه اظهار می کنند که در بیمارستان خصوصی تحت درمان قرار نمی گیرند ، با این وجود می توانند در شرایط استثنایی کمک هزینه کنند. قبل از دریافت هرگونه معالجه پزشکی ، شما (یا یک نماینده در موارد اضطراری) ابتدا برای تأیید مجوز باید با متعهدان تماس بگیرید. سپس آنها باید اطمینان حاصل کنند که از مراقبت صحیح برخوردار هستید و در صورت لزوم به کشورتان بازگشت ، با بیمارستان و پزشکان ارتباط برقرار کنند.

من در انگلیس زندگی می کنم و فقط در انگلیس تعطیل هستم ، آیا به بیمه مسافرتی نیاز دارم؟

از آنجا که ساکنان انگلستان از طریق NHS به خدمات بهداشتی و درمانی رایگان دسترسی دارند ، بیمه درمانی ضرورتی نیست ، اما برخی از شرکت های بیمه هنوز به شما پوشش بازگشت به کشور را می دهند. آنها همچنین پوشش لغو ، پوشش تصادف شخصی ، پوشش چمدان ، پوشش مسئولیت شخصی و هزینه های حقوقی و کمک را در صورت لزوم ارائه می دهند.

افراط چیست؟

مازاد مبلغ توافقی است که شما برای ادعا پرداخت خواهید کرد. پس از تسویه حساب مازاد ، ارائه دهنده بیمه سفر شما باقیمانده هزینه ها را تا سقف پوشش پرداخت می کند.

ما می توانیم سیاست های جذاب اضافی را ارائه دهیم که بسیار محبوب هستند. این بدان معناست که شما مجبور به پرداخت هزینه ادعای خود نیستید. در عوض ، هزینه کامل توسط بیمه گر شما تأمین می شود.

پوشش انصراف چیست؟

پوشش لغو برای بازپرداخت هرگونه هزینه پیش پرداخت است که در صورت مجبور شدن به لغو تعطیلات به دلیل شرایط پیش بینی نشده از بین می رود. بنابراین ، بهتر است به یاد داشته باشید که چه مقدار از هزینه خود را صرف کرده اید و مطمئن شوید که این بیمه نامه پوشش کافی در دسترس شماست ، بنابراین ضرر نمی کنید. با گفتن هزینه سفر (به ازای هر نفر) از قبل ، ما می توانیم سیاستی متناسب با نیازهای شما به شما ارائه دهیم ، بنابراین در نهایت از جیب خود خارج نخواهید شد.

بازگشت به کشور چیست؟

بازگشت اگر در هنگام مسافرت از دنیا بروید ، بازگشت بدن شما به خانه است یا در صورت لزوم بازگشت به کشور خود برای معالجه پزشکی. اکثر بیمه نامه ها این مورد را بصورت استاندارد در هزینه های پزشکی لحاظ می کنند اما در صورت تردید همیشه عبارت بیمه نامه را بررسی کنید.

چرا پوشش کروز گران تر است؟

سفر دریایی می تواند هزینه های اضافی را برای یک بیمه گر در مقایسه با تعطیلات معمولی اقامت در زمین متحمل شود ، به عنوان مثال هزینه ای که شما را به شدت از بیمار خارج می کند از کشتی. همچنین مزایای ویژه سفر دریایی اضافی نیز وجود دارد که می تواند برای پوشش دادن بندرهای از دست رفته ، اتاقهای اتاق / محوطه کابین ، تورهای استفاده نشده از قبل رزرو نشده ، تغییر برنامه سفر و پوشش اتصال کروز به این سیاست اضافه شود.

تفاوت بین سفر یک نفره و پوشش سالانه چند سفره چیست؟

یک سیاست سفر تنها برای پوشش دادن یک تعطیلات خاص طراحی شده است. برای دریافت نقل قول ، به راحتی وارد کشور مقصد شوید و اینکه چه زمانی سفر شروع و پایان می یابد ، در کادرهای بالا وارد شوید. سیاست چند سفره سالانه برای پوشش چندین سفر در یک بازه زمانی 12 ماهه طراحی شده است. بنابراین ، اگر شما یا حتی خانواده خود مکرراً مسافر هستید ، 3 بار یا بیشتر در سال سفر می کنید ، یک سیاست سالانه می تواند مفید باشد. با این حال توجه به این نکته مهم است که در اکثر سیاست های سالانه محدودیتی در طول سفر وجود دارد ، بنابراین لطفاً به خاطر داشته باشید که جزئیات سیاست را به دقت بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که به درستی تحت پوشش قرار گرفته اید.

* 1،192،428 نقل قول بیمه مسافرتی از مه 2011 تا 13/08/2020
** 33،209 از 33،907 بررسی از Trustpilot از 14/08/2020 عالی یا عالی رتبه بندی شده است
*** بیش از 3000 شرایط پزشکی برای Verisk بررسی شده است

بیمه سفر به گرجستان

فراموش نکنید که هنگام رفتن به انگلستان برای تعطیلات یا سفر به خارج از کشور به جورجیا برای گرفتن بیمه مسافرتی فقط در صورت نیاز به کمک پزشکی در خارج از کشور ، از بیمه خارج می شوید.

در صورت مناسب ترین درمان ، بیمه مسافرتی هزینه بازگشت شما به انگلیس یا آمبولانس را نیز پرداخت خواهد کرد.

علاوه بر ارائه خدمات درمانی فوری ، بیمه مسافرتی می تواند کیف و چمدان گمشده یا تاخیری را نیز تحت پوشش قرار دهد زیرا غیب شدن کیف در تعطیلات غیرمعمول نیست.

سفر به گرجستان برای اهداف بیمه سفر در اروپا طبقه بندی می شود

هنگامی که منطقه مورد نیاز خود را برای پوشش انتخاب می کنید حتماً اروپا را برای سفر به گرجستان انتخاب کنید و سند بیمه نامه را هنگام ورود مجدد بررسی کنید تا مطمئن شوید این منطقه برای بیمه انتخابی شما مناسب است.

مشاوره در مورد سفر به گرجستان از طرف وزارت خارجه و مشترک المنافع

ممکن است داشتن برخی اطلاعات اضافی در مورد سفر به جورجیا مفید باشد تا بتوانید در مورد هر گونه مسئله سفر که ممکن است قبل از ورود شما تأثیر بگذارد ، عاقلانه عمل کنید.

دفتر امور خارجه و مشترک المنافع توصیه های مربوط به سفر را به روز نگه می دارد و اگر این به شما کمک می کند می توانید در به روزرسانی های ایمیل خودکار مشترک شوید.