پایتخت گرجستان در شب : بهترین کافه ها و کلوپ های تفلیس

طی دو سال گذشته ، زندگی شبانه در  تفلیس, پایتخت گرجستان,  بسیار تغییر کرده است. انتظار شهری پر جنب و جوش را داشته باشید ، از موسیقی زنده و بارهای موضوعی گرفته تا برنامه های شبانه. این که آیا شما یک حیوان مهمانی هستید یا یک نوشیدنی آرام را ترجیح می دهید ، این راهنمای زندگی شبانه در پایتخت گرجستان می تواند به شما در یافتن مکان مناسب برای شما کمک کند. به خصوص برای دانشجویانی که برای تحصیل در گرجستان به تفلیس آمده اند.

توجه داشته باشید که کلوپ ها فقط جمعه و شنبه باز هستند ، در حالی که برخی از بارها تا سحر فعالیت می کنند ، بنابراین مکان خود را با دقت انتخاب کنید.

استودیو لوسی تاتو

استودیوی خال کوبی و یک نوار پر جنب و جوش ، Lucy Tattoo Studio  تجربه ای غیر معمول را ارائه می دهد. این فضای معاصر ، واقع در زیر پل Zaarbriuken ، هنرمندان محلی و بین المللی را برای اجرای هر جمعه و شنبه به ارمغان می آورد. ژانرهای موسیقی از هیپ هاپ گرفته تا دیسکو ، جاز تا الکترونیک متفاوت است ، به نام چند مورد. توجه داشته باشید که بعد از ساعت 11 شب برای وارد کردن هزینه کمی (10 لاری) در نظر گرفته شده است. برای دیدن رویدادهای آینده صفحه فیس بوک را بررسی کنید.
ساعت کار: 1 تا 9 شب سه شنبه تا پنجشنبه 9 شب – 3 صبح جمعه تا شنبه

نوار ساخلوسنو

Salkhelosno در زبان گرجی به معنی “محل کارگاه” است و فضای داخلی این میله زیرزمینی را کاملاً توصیف می کند. Bar Sakhelosno که با نقاشی های دیواری خنک و وسایل پرنعمت آراسته شده است ، برای یک شب تفریحی جالب در روزهای هفته در تفلیس که بیشتر باشگاه ها تعطیل است ، ایده آل است. این بار دارای جمعیتی متفاوت و جو دوستانه همراه با سیاست “بدون Wi-Fi” برای تشویق همه برای شروع مکالمه با یکدیگر است. همچنین موسیقی زنده ، جلسات جم و رویدادهای کارائوکه وجود دارد.
ساعت کار: 7 بعد از ظهر – 4 صبح

همچنین بخوانید: راهنمای محلی برای تفلیس

Gvinis Karkhana # 1

تبدیل کارخانه های قدیمی به مکان های چند منظوره پویا در تفلیس کمی روند دارد. Gvinis Karkhana # 1 یک کارخانه شراب سازی قدیمی است که بارها و رستوران های مختلف زیر یک سقف برگزار می شود. می خواهید یک وعده غذایی مدرن گرجی را امتحان کنید؟ نوشیدن کوکتل های خوشمزه را دوست دارید یا می خواهید طعم شراب محلی گرجستان را بسیار غرور کنید؟ یا شاید برای شروع شب دوست دارید چند تاکو و تکیلا داشته باشید؟ شما اسمش را بگذارید ، غوینیس کارخانا آن را دارد.
ساعات کاری: با توجه به مکان متفاوت است

نوار درام

Drama Bar ، واقع در یکی از ساختمانهای مسکونی art nouveau در مرکز تفلیس ،پایتخت گرجستان, جمعیتی مستقل را به خود جلب می کند. هیچ نشانه و راهنمایی وجود ندارد ، بنابراین یک راهرو ورودی مشترک در کنار تئاتر پانتومیم پیدا کنید و به طبقه سوم بروید. افراد درب منزل از سیستم کنترل سن و صورت استفاده می کنند ، بنابراین آماده رد یا استقبال باشید. قابل پیش بینی نیست اگر خوش شانس باشید و وارد شوید ، چندین اتاق مختلف برای رقص یا خنک کردن پیدا خواهید کرد.
ساعت کار: 10 شب تا 3 صبح پنج شنبه 10 شب – 2 صبح خورشید

نوار باهاوس

Bauhaus یک بار در فضای باز و مکان موسیقی زنده است که در میان افرادی که دوست دارند اوقات خود را در خارج از منزل با نوشیدن آبجو و گپ زدن با دوستانشان بگذرانند ، محبوب است. از اواخر دهه 80 تا به امروز همه زمانه مورد علاقه های شماست. برای یک مهمانی با قیمت های مناسب به اینجا بیایید ، یا تمام شب را بمانید. وقتی شب شروع به گرم شدن می کند ، چراغ ها پایین می آیند و محل نشستن به زمین رقص تبدیل می شود.
ساعت کار: اواخر بعد از ظهر تا 3 بامداد

نوار سگ سیاه

اگر با بهترین دست خزدار خود سفر می کنید، به  Black Dog Bar بروید ، یکی از اولین مکانهای پذیرش سگ در تفلیس. انتظار یک محیط عالی ، کارکنان دوستانه و آبجو با کارخانه داخلی را داشته باشید. همچنین به دلیل همبرگرهای خوشمزه و غذاهای مناسب میخانه معروف است. وقتی زنگ به صدا در می آید ، یک بارمن را در Game Time (ساعت خوش) به چالش بکشید و تاس ها را بچرخانید تا یک ضربه رایگان یا تخفیف در نوشیدنی ها کسب کنید.
ساعت کار: 2 بعد از ظهر – 1 صبح دوشنبه  و  سه شنبه؛ 2 بعد از ظهر – 2 صبح چهارشنبه – خورشید

تفلیس ، جورجیا را کشف کنید

تفلیس یکی از جواهرات زیر رادار اروپا است که دارای یک شهر قدیمی زیبا ، غذا و شراب خوشمزه و صحنه ای پر جنب و جوش از فرهنگ و هنر است. تولید شده توسط Lonely Planet برای اداره ملی گردشگری گرجستان. تمام دیدگاه های سرمقاله تنها مربوط به Lonely Planet است و نشان دهنده سیاست استقلال تحریریه و بی طرفی ما است.

باسیانی

اگر بعد از یک کلوپ شبانه در تفلیس باشید ،پایتخت گرجستان, باسیانی مکان رفت و آمد است. آن را در یک استخر قدیمی در ورزشگاه دینامو گذاشته اند. باسیانی که اغلب توسط رسانه های بین المللی “برگ قفقاز” نامیده می شود ، بهترین ساکنان و دی جی های داخلی را از سراسر جهان به ارمغان می آورد. ورود به داخل یک معضل بزرگ است ، شما باید بتوانید به صورت آنلاین ثبت نام کنید و تأیید کنید تا بتوانید بلیط خریداری کنید. آنچه باعثبرجسته شدن باسیانی در زندگی شبانه تفلیس می شود ، شب های هوروم آن است که عمدتا جمعیت LGBTIQ + را به خود جلب می کند.
ساعت کار: 11 شب تا 9 صبح جمعه تا شنبه

KHIDI

خیدی  به معنای “پل” است و نام باشگاهی در داخل یکی از پل های دوران اتحاد جماهیر شوروی در تفلیس ، به ویژه پل واخوستی باگریاتی در خاکریز حیدر علیف رئیس جمهور است. KHIDI که در سه طبقه گسترش یافته است ، بهترین علاقه مندان به موسیقی زیرزمینی تکنو است و هنرمندان داخلی و بین المللی را به صحنه می آورد. درهای KHIDI بدون توجه به گرایش جنسی ، نژاد و مذهب همیشه به روی همه باز است.
ساعت کار: نیمه شب – 9 صبح جمعه تا شنبه