آکادمی دریایی باتومی Batumi State Maritime Academy

آکادمی دریایی دولتی باتومی BMA موسسه آموزش عالی دولتی در گرجستان. BMA شروع به پذیرش دانشجو در سال 1992 کرد. آکادمی دریایی دولتی باتومی یکی از بهترین دانشگاه های گرجستان است که جایگاه شایسته خود را در میان 5 موسسه آموزشی برتر کشور دارد. آکادمی دریایی دولتی باتومی با وجود اینکه یکی از جوانترین موسسات آموزشی است ، در رتبه بندی های ملی جورجیا قرار دارد.

روند درخواست و هزینه شهریه. متقاضی باید به عنوان بخشی از مراحل پذیرش ، امتحانات را بگذراند. پس از ارائه مدارک مورد نیاز بیشتر از آن 60 درصد متقاضیان نامه پذیرش خود را دریافت می کنند. به خاطر داشته باشید که هنگام درخواست BMA ، نسبت دانشجویان پذیرفته شده ممکن است بسته به محبوبیت برنامه انتخاب شده متفاوت باشد. سال تحصیلی دانشگاه شامل دو ترم ها. هزینه تحصیل در دوره های کارشناسی حدود 5000 دلار در سال است. مدرک کارشناسی ارشد BMA برای دانشجو مبلغ قابل توجهی 5000 دلار در سال هزینه می کند. علاوه بر شهریه کم دانشگاه کمک مالی اضافی به دانشجویان ارائه می دهد از نظر بورس تحصیلی ، مهم است که از نظر شهریه فعلی در تحصیل کنید.

آکادمی دریایی دولتی باتومی را می توان با فقط 500 دانشجو در رده کوچک قرار داد. شهروندان خارجی می توانند درخواست های خود را به همراه دانشجویان محلی ارسال کنند. کادر آموزشی BMA از 299 متخصص دانشگاهی تشکیل شده است. این دانشگاه یک شرکت کننده فعال در برنامه های بین المللی است که هدف آن تبادل آکادمیک دانشجویان بین م betweenسسات آموزشی است.

شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص تحصیل در گرجستان با کارشناسان خبره مجموعه ستاره سان گرجستان تماس حاصل فرمایید.