ساعات کاری : 9:00 - 18:00

درباره موسسه ستاره سان گرجستان

موسسه اعزام دانشجو به کشور گرجستان تحت نظارت مستقیم وزارت علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران

چرا موسسه اعزام دانشجو ستاره سان گرجستان؟

موسسه ستاره سان گرجستان

گرفتن پذیرش و تحصیل  در خارج از کشور نیازمند دانستن یک سری قواعد و روش هاست که بدون دانستن آن این امر امکان پذیر نخواهد بود . دانشجویان عزیز که علاقمند به تحصیل در اروپا ( تحصیل در ایتالیا ، تحصیل در گرجستان و … ) هستند لایق بهترین دانشگاه ها و شرایط تحصیلی هستند. داشتن نقشه راه برای اخذ پذیرش و مهم تر از همه آشنایی با پیچیدگی ها و سختی های این کار از مهم ترین عوامل موفقیت در زمینه های پذیرش تحصیلی از دانشگاه های خارج از کشور ایران است.

موسسه ستاره سان گرجستان که موفق به اخذ جواز فعالیت از وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران شده است و تحت نظارت های دقیق این وزارت به فعالیت مشغول است و برای چند دوره پیاپی موفق به تمدید جواز فعالیت خویش شده است. تمدید مجوز فعالیت موسسات اعزام دانشجو امری بسیار سخت گیرانه است و با بررسی های بسیار توسط وزارت علوم جمهوری اسلامی ( سازمان امور دانشجویان ) انجام می گیرد و این تمدید چند باره ی مجوز فعالیت موسسه ستاره سان گرجستان جز با انجام بهترین کیفیت کار و موفقیت در به پایان رساندن پرونده ها انجام نمی شد.

آشنایی با تمام زوایای تاریک و پیچ و خم های این راه باعث کم شدن ریسک کار و جلوگیری از هدررفت هزینه های بسیار بالا برای دانشجویان خواهد بود. چه بسا موسساتی که بدون داشتن دانش کافی وارد این حیطه شده و به دلیل عدم تسلط بر امر پذیرش ضرر های نه تنها مادی بلکه ضرر های معنوی و روحی زیادی را به متقاضیان وارد می کنند که با هزار امید و آرزو به هدف تحصیل در یک دانشگاه درجه یک پای در این وادی گذاشته اند . پس از چندی نیز این موسسات به دلیل عدم کفایت و صلاحیت کافی از این حرفه خارج می شوند.

داشتن سالها تجربه در زمینه های مختلف اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کشورهای ایتالیا و گرجستان باعث شده است که موسسه ستاره سان گرجستان به خاطر انجام بهترین خدمات پذیرش و ویزای تحصیلی از کشور ایتالیا و کشور گرجستان مشهور باشد.

حیطه فعالیت موسسه ستاره سان گرجستان دانش اعزام دانشجویان به کشور گرجستان می باشد. موسسه ستاره سان گرجستان مفتخر است که تمامی خدمات خود را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت های ممکن برای دانشجویان عزیز ایرانی که متقاضی تحصیل در گرجستان و تحصیل در ایتالیا هستند به انجام می رساند. موسسه ستاره سان گرجستان با داشتن کارشناس هایی کار آزموده و مجرب برای مشاوره های تخصصی رشته ها و مقاطع مختلف آماده خدمت رسانی به تمامی عزیزانی است که تمایل دارند برای ادامه تحصیل در گرجستان اقدام نمایند.

خدمات موسسه اعزام دانشجوی ستاره سان گرجستان عبارت است از خدمات مشاوره ، خدمات اخذ پذیرش ، خدمات مشاوره ایی ویزای تحصیلی گرجستان و … .

خدمات موسسه ستاره سان گرجستان شامل یک پکیج کامل از تمامی خدمات مورد نیاز برای اخد پذیرش از دانشگاه های کشور گرجستان است. دوستداران تحصیل در گرجستان قادر خواهند بود تمامی نیازهای اطلاعاتی در مورد چگونگی تحصیل در این کشور پیشرفته و پهناور اروپایی را از طریق مشاوران متخصص موسسه ستاره سان گرجستان برطرف نمایند. خدمات این موسسه شامل مشاوره های تخصصی ، اقدام برای اخذ پذیرش ، مشاوره های بورسیه های گرجستان ، مشاوره های ویزا و سفارت گرجستان و … می باشد که در این مطلب به توضیح هرکدام از این ها خواهیم پرداخت.

انواع خدمات موسسه ستاره سان گرجستان

دانشجوان عزیزی که قصد تحصیل در گرجستان را دارند می توانند از مشاوره های مختلف موسسه ستاره سان گرجستان برای کسب اطلاعات بیش تر جهت تحصیل در گرجستان استفاده کنند. این مشاوره ها شامل مشاوره حضوری، مشاوره های آنلاین ( در شبکه های اجتماعی مانند واتساپ ، تلگرام و … ) و مشاوره های تلفنی می باشد. موسسه ستاره سان گرجستان با افتخار اعلام می نماید که تمامی مشاوره های این گروه اعزامی در تمامی مراحل چه حضوری و چه غیر حضوری کاملا رایگان است و دانشجویان محترم ملزم به پرداخت هیچ گونه هزینه ایی بابت مشاوره ها نخواهند بود.
مرحله بعد از مشاوره، مرحله اقدام برای اخذ پذیرش است. این مرحله را می توان حساس ترین و مهم ترین بخش خدمات موسسه ستاره سان گرجستان دانش دانست. خوب انجام گرفتن این خدمات کلید راهیابی دانشجو به مرحله بعد که همان مراجعه به سفارت و اخذ ویزای تحصیلی است می باشد. این امر با بررسی های دقیق رزومه دانشجو و شرایط وی ( شرایط سنی، معدل، رزومه و … ) تحت نظارت خود دانشجو انجام می پذیرد تا بهترین نتیجه با توجه به شرایط دانشجو برای وی حصول گردد و پای به مرحله بعد اقدامات برای تحصیل در گرجستان بگذارد.

دانشجویانی که مرحله مشاوره را پشت سر گذاشته اند و موفق به اخذ پذیرش گشته اند می بایست جهت گرفتن ویزای تحصیلی گرجستان به سفارت گرجستان در تهران مراجعه نمایند. کارشناسان مربوطه در موسسه ستاره سان گرجستان در امر ویزا و سفارت تمامی راهنمایی ها و مشاوره ها را برای مراجعه به سفارت را انجام داده و نیز مدارکی که دانشجو می بایست پس از ترجمه با خود به سفارت گرجستان ببرد را به وی گوشزد و کنترل می نمایند.

چرا گرجستان و موسسه ستاره سان گرجستان بهترین گزینه تحصیل برای دانشجویان است؟

پاسخ : تحصیل در گرجستان رایگان است ، شرایط اقتصادی این کشور همواره رو به رشد است ، بورسیه های مختلف تحصیلی در این کشور ارائه می گردد و … . کشور گرجستان در زمره بهترین کشور های دنیا از لحاظ رفاه اجتماعی و مدنی قرار دارد و یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویان و دانش آموزان ایرانی به شمار می رود.

شرایط تحصیل و گرفتن پذیرش تحصیلی گرجستان به چه صورت است؟

پاسخ : پاسخ این سوال بسیار گسترده و طولانیست. شما می توانید با مراجعه به بخش مربوطه در سایت که به توضیح شرایط تحصیل در گرجستان پرداخته است پاسخ این سوال خود را بیابید.

آیا داشتن گرفتن زبان گرجستانی برای سفارت گرجستان و گرفتن ویزای تحصیلی گرجستان الزامیست؟

پاسخ : داشتن مدرک زبان گرجستانی B1 به بالا و یا مدرک زبان انگلیسی  ( آیلتس 6 به بالا ) برای تحصیل در گرجستان و گرفتن ویزای تحصیلی گرجستان الزامیست.

داشتن مدرک زبان برای تحصیل در گرجستان به چه صورت است؟

پاسخ : تحصیل در گرجستان برای مقطع کارشناسی فقط به زبان گرجستانی امکان پذیر است و داشتن مدرک زبان B1  از الزامات است. در مقطع کارشناسی ارشد برای تحصیل در رشته های گرجستانی زبان مدرک زبان گرجستانی (B1) و برای تحصیل در رشته های انگلیسی زبان داشتن مدرک زبان انگلیسی (آیلتس 6 به بالا) مورد نیاز است .برای مقطع دکتری نیز بسته به نوع زبان رشته مدرک زبان گرجستانی یا انگلیسی الزامیست.

دستمزد هر ساعت کار در کشور گرجستان حدودا چقدر است؟

پاسخ : به طور معمول دستمزد کار در گرجستان به صورت پایه و حداقلی حدود 10 الی 12 یورو به ازای هر ساعت است.

یک دانشجو در گرجستان چند ساعت در هفته اجازه کار کردن خواهد داشت؟

پاسخ : معمولا تا سقف 20 ساعت در هفته.

آیا تحصیل در گرجستان مستلزم پرداخت هزینه است؟

پاسخ : تحصیل در گرجستان در همه مقاطع تحصیلی رایگان است. از سال 2014 میلادی به بعد تحصیل در دانشگاه های دولتی گرجستان بدون پرداخت شهریه امکان پذیر شد. البته برخی ایالت ها نیز استثنا هایی برای دانشجویان خارجی دارند که جزییات آن را می توانید در قسمت مربوط به شهریه دانشگاه ها در ایالت های مختلف گرجستان بخوانید.

البته دانستن این نکته خالی از لطف نیست که تحصیل فقط در دانشگاه های دولتی کشور گرجستان رایگان است و دانشگاه های خصوصی دارای شهریه خواهند بود و موسسه ستاره سان گرجستان آن را با شما همراهان در میان خواهد گذاشت.

‌شرایط تحصیل در گرجستان برای مقطع کارشناسی  ( لیسانس ) به چه شکل است؟

پاسخ : داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ( 12 سال تحصیلی ) و داشتن مدرک زبان گرجستانی حداقل B1  از الزامات پذیرش در این مقطع است . تحصیل در گرجستان در مقطع کارشناسی ارشد صرفا به زبان گرجستانی میسر است.

‌‌‌‌‌آیا تضمینی برای گرفتن ویزای تحصیلی گرجستان وجود دارد؟

پاسخ : خیر ، سفارت گرجستان بر اساس ضوابط خود اقدام به صدور ویزا می کند و هیچ فرد یا نهاد دیگری در این زمینه دارای اختیار نخواهد بود.

‌‌‌شرایط تحصیل در گرجستان برای مقطع کارشناسی ارشد (فوق  لیسانس ) به چه شکل است؟

پاسخ : در این مقطع تحصیل هم به زبان انگلیسی و هم گرجستانی میسر است. داشتن مدرک لیسانس و مدرک زبان انگلیسی ( برای رشته های انگلیسی زبان ) و زبان گرجستانی ( برای رشته های گرجستانی زبان ) الزامیست.

‌‌‌شرایط تحصیل در گرجستان برای مقطع دکتری (PHD) به چه شکل است؟

پاسخ : داشتن مدرک فوق لیسانس ، داشتن مقاله و طرح تحقیقاتی ( پروپوزال ) و ارتباط گرفتن با یک استاد در گرجستان برای گرفتن پذیرش از شرایط پذیرش دکتری در گرجستان می باشد.

پس از از تحصیل در کشور گرجستان  دانشجو تا چه مدتی می تواند در این کشور اقامت داشته باشد؟

پاسخ : دانشجویانی که برای تحصیل به گرجستان سفر می کنند پس از مدت زمان تحصیل خود می توانند تا 18 ماه به دنبال کار باشند و پس از پیدا کردن شغل مناسب اقامت آنها تمدید می شود.

مدت زمان تحصیل در کشور گرجستان چقدر است؟

پاسخ : تحصیل برای مقطع دکتری سه تا 5 سال ، دوره لیسانس 4 الی 5 سال ( بسته به سختی رشته ) و دوره فوق لیسانس نیز حدود 2 سال یا چهار ترم ‌

‌شروع سال تحصیلی در گرجستان در چه تاریخی است؟

پاسخ : سپتامبر تا فوریه  و فوریه تا ژوئن.